Haber

PttAVM, Yılın Son Pazar Gününe Özel İndirim Kampanyasını Duyurdu

PttAVM, Yılın Son Pazar Gününe Özel İndirim Kampanyasını Duyurdu

Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformlarından biri olan PttAVM, tüketicilere, KOBİ’lere ve e-ticaret sektöründe faaliyetlerini sürdüren kurum ve kuruluşlara destek tahsis etmek nedeniyle 27 Aralık tarihinde ‘Büyük İndirim Günü’ adında bir kampanya başlatacak.

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, her yılın son pazar gününden yılın son gününe dek sürecek, geleneksel bir kampanya başlatacaklarını açıklama ederken; “Kampanya ile vatandaşlarımızın yeni yıl ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılamalarını sağlıyoruz.” biçiminde konuştu. 

pttavm

Kampanyanın herkese avantaj sağlamasına itina gösterdiklerini açıklayan Gülten, “Kampanya dahilinde, özellikle pandemi süreciyle satışlarında düşüş yaşamış KOBİ ve ulusal markalarımıza, “stoklarınızı birlikte bitirelim” anlayışıyla satışlarını artırma imkânı sağlanması ve finansal olarak takviye olunması amaçlanıyor. PttAVM.com olarak tedarikçilere kargo desteği, bedava mahsul tanıtımı ve reklam desteği gibi çeşitli ayrıcalıklar da sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

PttAVM.com’un ‘Büyük İndirim Günü’ kampanyasıyla elektronikten konut ürünlerine kadar milyonlarca ürünü uygun fiyatlı satın alma imkanı sunacağını belirten Gülten, “Dinamik yapısını ve basit başvuru avantajını, idareli satmak vizyonuyla birleştirerek, etkili bir alışveriş imkânı sağlayan PttAVM, müşterilerine uygun fiyatlarla nitelikli bir alışveriş deneyimi sunuyor” biçiminde konuştu.

Comments
To Top