Oyun

PS5’iniz için bir soğutma yuvası mı istiyorsunuz? Bu% 25 indirimli.

PS5'iniz için bir soğutma yuvası mı istiyorsunuz? Bu% 25 indirimli.

TL; DR: Yeni PS5’inizin fazla ısınmasını önleyin PS5 DeUHD Çok Fonksiyonlu Soğutma Yuvası, 9 Ocak’tan itibaren 43,95 ABD doları -% 26 tasarruf -.

PS5 heyecan verici bir ürün – aylardır raflardan uçuyor. Birini sabitlediğinizde, kelimenin bütün anlamıyla ısınmasını da istemezsiniz.

İkisi bir arada dikey stand ve soğutma fanı olan PS5 DeUHD Fazla Fonksiyonlu Soğutma Yuvası, çift denetleyicili yük ile donatılmıştır. istasyon, üç bağlantı noktalı USB hub ve konsolun içindeki havayı soğutmak ve yüksek sıcaklıklardan kaçınmak için hızlandıran yüksek süratli soğutma fanları. Sorumluluk olurken kırmızıya, bütün yük olduğunda maviye dönen bir LED gösterge ışığı vardır. USB temas noktaları denetleyicilere şiddet sağlar.

Bağlantı istasyonunda hem arka tarafa takılı ve 14 oyunu (belki de en sık kullandıklarınız) saklayabileceğiniz CD depolama alanı vardır. Ve üç ilave USB temas noktası diğer cihazları yük etmek için kullanılabilir.

Bu yuva genel olarak 59 dolara satılıyor, oysa satıştaki nihai hub’ı sınırlı bir zaman için sadece 43,95 dolara satın alabilirsiniz. Bu, alışılagelmiş maliyetin% 25’in üstünde indirilmiş.

Hala bir PS5’iniz değil mu? Kendinize ait bir tanesini ve diğer oyun ekipmanlarını kazanma şansı için bu hediyeye katılın.

PS5'iniz için bir soğutma yuvası mı istiyorsunuz? Bu 25 % indirim.

PS5 DeUHD Soğutma Yuvası + CD Depolama – 43,95 ABD doları Ayrıntıları Görüntüle

Comments
To Top