Haber

PS5’i Eşine “Hava Temizleyici” Olarak Gösteren Bir Adam, Yalanı Ortaya Çıkınca Konsoldan Oldu

PS5'i Eşine "Hava Temizleyici" Olarak Gösteren Bir Adam, Yalanı Ortaya Çıkınca Konsoldan Oldu

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i geçtiğimiz ay itibarıyla satışa sundu oysa neredeyse satışa sunulur sunulmaz stoklar tükendiğinden bir PS5’e sahip olmayı başaranların şanslı kişiler olduklarını söylemek fazla da hatalı olmayacaktır. Fakat Tayvanlı bir adamın bu şansı öyle de uzun sürmedi.

Aktarılan bilgiye takriben Tayvanlı adam, eşini bir PlayStation 5 almaya razı etmek için onun bir “hava temizleyici” olduğunu söyledi. Fakat oyunsever adamın bu yalanı pozitif uzun sürmedi ve PlayStation 5’in bir “hava temizleyici” olmadığını anlayan kadın, eşinden konsolu satmasını istedi.

ps5

Laf konusu olay, konsolu “ikinci el” olarak satın bölge Jin Wu tarafından anlatıldı ve sosyal medyada viral oldu. Wu, konsolun ilanını gördüğünde ikinci el ortalamasının aşağıda bir fiyata sahip olduğunu, satış için buluştuğunda talihsiz adamın hikayeyi kendisine anlattığını söyledi.

Söz konusu paylaşımın viral olmasının ardındaki konuyla ilgili olarak iki öbür görünüm ortaya kondu. İlk manzara, kadının eşine karşı anlayışlı olması ve bir PlayStation 5 almasına müsade vermesi gerektiğini ifade ederken, öteki gösterme ise adamın en başından eşine yalan söylememesi gerektiğini öne sürdü.

Comments
To Top