Haber

PS5 ve Xbox Series X o kadar büyük ki, Ikea bir medya dolabı satın almanıza yardımcı olmak için mağazada sahte konsollara sahip

PS5 ve Xbox Series X o kadar büyük ki, Ikea bir medya dolabı satın almanıza yardımcı olmak için mağazada sahte konsollara sahip

PlayStation 5 ve Xbox Series X koskocoman konsollardır – gerçekten PS5, çağdaş tarihin en büyük oyun konsoludur. Boyutları, onlara biraz meydan okuyan yeni bir davet merkezi satın almalarını sağlayabilir. Oysa Ikea’nın size asistan olacak bir çözümü var: Şirket, hangi dolapların ve misafir etme merkezlerinin yeni konsolları barındırabileceğini anlamanıza yardımcı olmak için benzer kutular biçiminde somut boyutlandırma kılavuzları hazırladı. Boyutlandırma kılavuzları, Reddit’te bir kullanıcı tarafından fotoğraflandı.

Sahte kutular, konsollar ile az kalsın benzer şekle sahip ve ölçümleri yanlara yazılmıştır. Ayrıca, PS5 sahte kutusunda iyice ne için kullanılması gerektiğini anlatmak için fantastik bir pazarlama kopyası var: “Hangi Ikea medya depolama birimi yeni, çok büyük boyutlu oyun konsoluma uyacak?”

“Hangi IKEA medya depolama birimi yeni, meme sanki büyük tepe oyun konsoluma uyacak?” oyunlardan

Güya kutular sahiden elverişli gibi görünüyor. Sırf bir sonraki eğlence merkezinize sığacaklarından belirlenmiş elde etmek için reel PS5 ya da Xbox Series X’inizi Ikea’ya taşımanız gerekmeyecek. (Yeni konsollar oldukça ağır!) Oysa konsolları dikey yönde dik mi, yahut yatay mı koyma kararı size kalmış. (Ekip sektöründeyim.)

İlgili

Onaylandı: PS5, çağdaş tarihin en büyük oyun konsoludur

Comments
To Top