Haber

PS5 Kablosuz Kulaklığın “Olmasa da Olur” Dedirten Türkiye Fiyatı Belli Oldu

PS5 Kablosuz Kulaklığın “Olmasa da Olur” Dedirten Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Sony, yeni cins oyun konsolu PlayStation 5 ile birlikte oyun deneyimini daha da üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen PlayStation 5 aksesuarlarını da tanıtmıştı. Bu aksesuarlardan PS5 HD Kamera, PS5 DualSense oyun kolu ve PS5 Uzak Kumanda’nın Türkiye fiyatları daha önce zaten ortaya çıkmıştı. Şimdi ise PS5 Pulse 3D kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı ortaya çıktı. 

Epeyce şık, sade bir tasarıma ve PlayStation 5 ile uyumlu bir renge sahip olan PS5 Pulse 3D kablosuz kulaklık, sahip olduğu çift mikrofon ile aktif gürültü engelleme özelliği sunarken; Sony’nin de lansmanda çoğunlukla vurguladığı ve adından da anlaşılabileceği üzere oyunseverlere 3D ses deneyimi sunuyor.

PS5 kulaklık

Sony, PlayStation 5 ile birlikte sesi, oyun deneyiminin en manâlı parçalarından biri haline getirmek istiyor. böylece bilhassa shooter oyunlarını PS5 Pulse 3D ile oynamakla hoparlörden oynamak aralarında ciddi bir fark olması muhtemel. Hem Sony’nin kulaklık sektörünün en iddialı markalarından biri olduğunu düşünürsek, PS5 Pulse 3D’nin kalitesiyle ilgili soru işaretlerinden bir arz da olsa kurtulabiliriz. 

Globalde 99,99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan PS5 Pulse 3D kablosuz kulaklık, Türkiye’de ise 1.569 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. PlayStation 5’in kendisinin 8.299 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu düşünürsek PS5 Pulse 3D’nin bütün oyuncular ‘uygun’ bir fiyat etiketine sahip olmadığını söyleyebiliriz. 

Comments
To Top