Haber

Profesyonel Oyuncunun Fortnite, CS:GO, Valorant Karşılaştırması Twitter’ı Karıştırdı

Profesyonel Oyuncunun Fortnite, CS:GO, Valorant Karşılaştırması Twitter'ı Karıştırdı

sosyal medya, her ne kadar herkesin düşüncesini dilediği gibi açıklama edebildiği bir mecra gibi görünse de belirttiğiniz herhangi bir fikir, huysuz düşünceye sahip geniş bir kitle kadar umulmadık bir şekilde linç edilebiliyor. Profesyonel Fortnite oyuncusu ZexRow, geçtiğimiz günlerde bu gerçeği birinci elden öğrenmiş oldu.

Pazartesi günü paylaşmış olduğu bir tweette Fortnite’ın Valorant ve CS:GO gibi popüler FPS oyunlarına kıyasla daha artı nişan alma becerisi gerektirdiğini öne süren ZexRow, tahmin edebileceğiniz üzere Valorant ve CS:GO oyuncularının hışmına uğradı. 500’ün üstünde cevap ve 8 binden pozitif alkış bölge tweet, aniden FPS oyun topluluğu aralarında yeni bir kavga başlattı.

tweet

Bir gün sonradan paylaşmış olduğu tweette ateşe benzinle koşan ZexRow, CS:GO oyuncularının yüzde 80’inin nişan yetenekleri olmadığını düşünemeyecek kadar büyük bir egoya sahip olduğunu açıklama ederek kendisine gelen tepkilerin daha da büyümesine neden oldu. Hal böyle olunca profesyonel Valorant ve CS:GO oyuncuları da ZexRow’un açıklamalarını görmezden gelemedi.

100 Thieves’den profesyonel Valorant oyuncusu Nitr0, ZexRow’un tweetinin altına yalnızca bir GIF bırakarak ZexRow’a katılmadığını belirli etmiş oldu. Profesyonel CS:GO oyuncusu Ethan ise ZexRow’un tweetinin yeterince aptalca bir şey söylendiğinde yüksek etkileşim alacağını kanıtladığını açıklama etti.

Comments
To Top