Haber

Popüler Oyun Yayıncısı Ninja, ‘Oyuncu Kapüşonlusunu’ Duyurdu

Popüler Oyun Yayıncısı Ninja, 'Oyuncu Kapüşonlusunu' Duyurdu

İnternette yayın yapan popüler yayıncıların çeşitli markalarla iş birliği yapması epeyce yaygın bir koşul. Örneğin popüler yayıncılardan bir tanesine olan Shroud, Logitech gibi şirketlerle iş birliği yaparak Shroud markalı oyuncu aksesuarları çıkarabiliyor.

Dünyanın en popüler yayıncılarından bir her birine olan Tyler Blevins, namı diğer Ninja, var olan ürün yelpazesini genişleten epeyce garip bir ürün duyurdu. Oysa Ninja’nın duyurduğu mahsul bir bilgisayar veya konsol aksesuarı olmadı.

Ninja’dan kapüşonlu sweatshirt

ninja oyuncu kapüşonlusu

Meşhur yayıncı, oyuncuların oyun oynarken kulaklıkla birlikte gizli bir şekilde kullanabileceği kapüşonlu sweatshirt’ünü duyurdu. Oyuncuların kulaklıkla birlikte dar bir şekilde kullanabilecek olmasının sebebi ise kapüşonun sağ ve sol tarafında kulak üstü kulaklıklarda kullanılabilecek “polymesh” bulunuyor.

Beeboom’da yer alan habere göre, bu nesil bir tasarımı düşünen birincil birey Ninja yok. Bu senenin başlarında Champion da epeyce benzer bir tasarıma sahip oyuncu kapüşonlusu çıkarıyor. Fakat o tasarımda, kapüşon çok daha geniş olarak tasarlanıyor ama bu sayede oyuncular kulaklıklarını dosdoğru kapüşonun içerisinden kullanabiliyor.

Ninja’nın çıkardığı siyah, pembe, gri ve kırmızı renk seçeneklerine sahip oyuncu kapüşonluları, Ninja’nın kendi internet sitesi üzerinden 60 dolara (470 TL) satılıyor. Eğer ki 470 TL vererek Ninja’nın oyuncu kapüşonlularından birinin sahibi edinmek istiyorsanız en azından şu lahza için birazcık geç kaldınız. Satışın yapıldığı internet sitesine girildiğinde tükendiği görülüyor. Bu kapüşonluya sahip olmakta çok ısrarlıysanız yeni stokları beklemeniz gerekiyor.

Comments
To Top