Haber

PopSockets, MagSafe’e geçiyor

PopSockets, MagSafe'e geçiyor

PopSockets, ikonik telefon tutucularını MagSafe ile düzenli ayla getirdiğini duyuruyor. Apple, aksesuarların MagSafe ile iPhone 12’ye takılabileceğini duyurduğunda, öyle fazla birey hemen PopSockets’i düşündü – şirketin kendisi de dahil almak üzere uyumluluk eklemek için çalıştığını duyurdu. Acilen, nihayet bir ilan ve sürüm penceresi yayınladığı noktaya geldi.

PopSockets, MagSafe’i ürünlerinin birçoğuna getirmeyi planlıyor, oysa birincisi, şüphesiz ünlü PopGrip. Derhal, telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmek istiyorsanız, PopSockets’in özel kablosuz yük cihazını satın almanız gerekmeyecek. MagSafe sürümü, çoğu PopSockets kullanıcısının alışabileceğinden daha büyük bir tabana sahip olacak ve bu muhtemelen “kaymaz” kauçuk altlık için yer sağlayacaktır. Umarım bu, Apple’ın kendi MagSafe cüzdanının fena şöhretli olduğu gibi cebinize girip çıkarken PopSocket’in kaymasını engeller.

Cüzdanlardan bahseden PopSockets, PopWallet’in manyetik bir versiyonunu da duyuruyor. Artı, temelde yerleşik bir PopSocket içeren bir cüzdan. Apple’ın sürümü gibi, mıknatıslar tarafından silinme olasılığı olan kartları gözetmek için bir kalkan içerecek.

Ilave olarak, PopSockets, MagSafe’i kullanacak iki kurulum aparatını da tanıtıyor: Biri konut için (“Çoklu Yüzey), diğeri araba için. Şirket, yeni PopGrips’in mevcut PopSocket temas parçalarıyla çalışacağını ama yeni bağlantıların manyetik olarak çalışacağını ama PopSocket’i ekstra mekanik tutuş olarak kullanıp kullanmayacakları net yok.

Basın duyurusu PopGrip’in antimikrobiyal bir versiyonu (zamanın bir işareti) ve ünlü bıçak ustası SOG ile işbirliği yapan fazla amaçlı bir PopGrip dahil almak üzere bazı kayda değer ürünlere sahipti. MagSafe için PopGrip ve PopWallet Plus’ın 2021 baharında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve PopMounts’un yaz aylarında gelmesi bekleniyor. Fiyatlandırma konusunda herhangi bir izah etme yapılmadı.

Comments
To Top