Haber

POCO M3’ün Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

POCO M3'ün Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin daha aşağı markası olan POCO, piyasaya sürdüğü fiyat/performans cihazlarıyla adından sık sık laf ettiriyor. Son olarak POCO X3 NFC modeliyle büyük bir ivme yakalayan Çinli imalatçı, belli ki çıkışını POCO M3 adı verilen yeni orta derslik akıllı telefonuyla devam ettirecek.

Ekipman anlamında piyasadaki rakiplerine kıyasla böylece öbür bir şey sunmayan POCO M3, yayınlanan render görüntülerine bakacak olursak tasarım noktasında epeyce dikkat çekici bir arka kamera tasarımını benimsemiş gibi görünüyor. Dilerseniz gelin, cihazın keza tasarımına hem de cihazda yer alması beklenen teknik özelliklere daha yakından göz atalım.

POCO M3 neler sunuyor?

POCO M3 render

Arka tarafın hemen hemen dörtte birini kaplayan bir kamera modülüne sahip olan POCO M3, bu kısımda üçlü arkadaki kamera kurulumuna konut sahipliği yapıyor. Sol üst köşeye dikey şekilde yerleştirilen kameraların anında yanında bir LED flaş ve bütün karşıda yatay şekilde konumlandırılmış ‘POCO’ marka amblemini görüyoruz. Keza telefonun arkasındaki belli başlı kameranın 48 MP çözünürlüğünde olacağı da iddia ediliyor.

Ekipman tarafına geçtiğimizdeyse kaynaklar, cihazın gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 662 yonga setinden alacağını, 4 GB RAM’e sahip olacağı ve 18 W seri yük destekli 6000 mAh’lik bir bataryayla birlikte geleceğini söylüyor. giderken ekranın 6,53 inç büyüklüğünde, çentikli ve Full HD+ çözünürlüğü destekleyen IPS LCD yapıda geleceği de aktarılan bilgiler aralarında yer alıyor.

Çin merkezli imalatçı POCO, yeni M3 modelini 24 Kasım Salı günü Avrupa pazarı için tanıtacak. Tanıtımın arkasından cihaza dair daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor. Yaşanacak gelişmelerden farkında olan elde etmek için takipte kalın.

Comments
To Top