Haber

PlayStation Plus’ın Bu Ayki Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus’ın Bu Ayki Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Sony’nin aylık abonelik sistemi PlayStation Plus, her ay yeni bedava oyunlarla karşımıza çıkıyor. Bu ayın yeni oyunları firmanın blogunda yayınlanıyor. Bu ayın PlayStation Plus oyunları ise Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena olarak açıklandı.

Platformda yeni eklenen oyunlar, 1 Aralık’tan 4 Ocak’a dek geçerli olacak ve hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5’de oynanabilecek. Hem gerçekleştirilecek olan bedava haftasonu çoklu oyuncu etkinliğiyle, normalde ücretli olan bir takım çok oyuncu modları da herkese açılacak.

Worms Rumble nasıl bir oyun?

Tür: Taktik, Shooter Oyun Boyutu: NA Fiyatı: Yeni Oyun/Emin Yok

Birbirini envai çeşit yöntemlerle ortadan kaldırmayı amaçlayan ve her türlü silahı, her türlü taktiği kullanmaktan çekinmeyen kurtçuklarımız bu kere daha gerçekçi bir ortamda karşımıza çıkıyor. 32 oyuncuya kadar mücadele edilebilen Worms Rumble‘da platformlar arası oynama desteği, dönemsel faaliyetler gibi öyle fazla özellik de bulunuyor.

Just Cause 4 nasıl bir oyun?

Nesil: Shooter, Aksiyon Oyun Boyutu: 45-55 GB Fiyatı: 499,00 TL (Tam Sürüm)

Rico Rodriguez’in Güney Amerika’nın sefiri olduğu bu oyunda, 1024 kilometrekarelik egzotik bir haritanın tadını çıkarıyoruz. Bu heybetli haritayı keşfetmek de epeyce neşelendirici oluyor. Onun dışarıya Just Cause 4‘te bir diğer diktatörün ordusunu değil ederken yapabildiğimiz değin şaka yapıyoruz. 

Rocket Arena nasıl bir oyun?

Nesil: Shooter Oyun Boyutu: NA/Sıvı Fiyatı: 36,50 TL

Rocket Arena, 3’e 3 takımlarla çaba ettiğimiz, her bir bambaşka görevlere sahip şahane kahramanlarla batmış bir silahla ateş etme oyunu. Yeri geliyor zamanı büküyor, yeri geliyor özel eşyaları kullanıyor ama bir şekilde en sona kalan olmaya çalışıyoruz. 

PS Plus’ın bu ayki bedava oyunları bu şekilde oldu. Bakalım önümüzdeki ay hangi oyunlar karşımıza çıkacak? PlayStation Plus’ın bedava oyunlarını beğeniyor musunuz? Yorumlarda buluşalım.

Comments
To Top