Haber

PlayStation 5 oyunları Türkçe!

PlayStation 5 oyunları Türkçe!

19 Kasım tarihinde Türkiye’de de satışa çıkacak olan yeni cins oyun konsolu PlayStation 5’in PlayStation Studios göre geliştirilen çıkış oyunları, Türkçe dil desteğine sahip olacak.

Insomniac Games göre geliştirilen ve en çok satan PlayStation özel oyunun devamı özelliğinde olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales* ile Sumo Digital göre geliştirilen Sackboy: Büyük Macera oyunları, PlayStation 5 için Türkçe dublaj ve altyazı desteğiyle birlikte piyasaya çıkacak.

PlayStation konsoluna özel olarak üretilen Demon’s Souls‘un PlayStation 5 tekrar yapımı ile PS5 konsoluna yüklü olarak gelen Astro’s Playroom oyunları da Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte geliyor.

Türkçe dil desteğine sahip olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sackboy: Büyük Serüven, Astro’s Playroom ve Demon’s Souls, PlayStation 5’in çıkış tarihi olan 19 Kasım‘da konsol ile aynı anda Türkiye’de piyasaya çıkacak. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ve Sackboy: Büyük Macera oyunlarının PlayStation 4 versiyonları da Türkçe dublaj ve altyazı desteğine sahip olacak.

* Türkçe dil paketinin indirilebilmesi için internet bağlantısı gerekmektedir.

Comments
To Top