Haber

PhoneTrans ile Telefondan Telefona Tüm Veriler Nasıl Aktarılır?

PhoneTrans ile Telefondan Telefona Tüm Veriler Nasıl Aktarılır?

Android’den iPhone’a, iPhone’dan Android’e geçiş yaptınız veya işletim sistemi değiştirmedne yeni bir telefona geçtiniz diyelim. Böyle bir durumda üreticiler, kendi ekosistemleri için aktarma uygulamaları sunuyorlar. Ama bu seçenekler, fazlasıyla sınırlı olduğu için istemediğiniz veriler de yeni cihaza geçebiliyor. bu nedenle yeni cihazınızda temiz bir açılış yapmanız zorlaşıyor.

PhoneTrans, esas anlamda bu geçiş işlemini kolaylaştıran bir tatbik olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü tüm veri ve bilgileri aktarabildiği gibi, yalnızca sizin için önemli olanları seçip transfer şansı sunuyor. Keza iki telefon veya tablet içindeki bilgileri, yeni veya eski bir telefonda birleştirebiliyor. Bu veriler aralarında kaybolmasını istemediğiniz WhatsApp mesajları bile dahil. Tüm bu aktarım, son derece kolay arayüz sayesinde daha seri ve kolay gerçekleşiyor.

phonetrans dosya transferi

PhoneTrans ile telefondan telefona veri aktarımı nasıl yapılır?

Adım #1: Buradan PhoneTrans uygulamasını Windows yada MacOS cihazınıza indirin, Adım #2: PhoneTrans’ı açın, soldaki menüden Phone to Phone seçeneğine tıklayın, Adım #3: Açılan pencereden Quick Transfer seçeneğine tıklayın, Bu ekranda gördüğünüz öteki işlemlere birazdan değineceğiz. Adım #4: Start Aktarma butonuna tıklayın, Adım #5: Eski ve geçiş yapacağınız telefonu USB ile bilgisayarınıza bağlayın, Cihazları bağladığınızda uygula arayüzünde iki telefonu da göreceksiniz. Adım #6: İki telefon arasında meydana çıkan Aktarma butonuna tıklayın, Adım #7: Açılan ekranda hangi bilgileri uymak istediğiniz sorulacak Burada Rehber, Takvim, Fotoğraflar, Müzik, Video, Kitaplar vb seçenekleri isteğinize göre belirleyebilirsiniz.  Adım #8: Altta Transfer Now butonuna tıklayın, Verilerinizin toplam boyutuna kadar değişen zaman ile transfer işlemi tamamlanacak. 

Yukarıdaki işlemleri PhoneTrans’ın sahip olduğu becerilerden sadece aktarma üzerineydi. Oysa tatbik içerisinde telefon yedekleme, geri yükleme ve tatbik aktarma etme gibi seçenekler de mevcut. Aktarma edeceğiniz uygulamaları ya da diğer verilerin tümünü diğer seçenekler arasından belirleyebiliyorsunuz.

phonetrans

PhoneTrans kullanıcılara diğer neler sunuyor?

Çapraz platform desteği ile veri transferi Android’den Android’e Android’den iOS’a iOS’tan Android’e iOS’tan iOS’a Farklı Alanlara Yönlendirilmiş veri ve dosya uzantılarını destekleme Tek tıkla tüm verileri veya detaylı bilgi transferi iPhone’dan alınacak veriler laf konusu olduğunda uygulamalar özel verilerin transferleri Android ve iPhone arası WhatsApp data transferi

PhoneTrans uygulaması hakkında daha artı bilgi olmak için devlete ait intenet sitesine göz atabilir, uygulamayı indirip tüm aktarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Manzara, önerge ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Comments
To Top