Oyun

Phish, hayranlarını 2020 Yılbaşı Gecesi için çevrimiçi bir satranç oyununa davet ediyor

Phish, hayranlarını 2020 Yılbaşı Gecesi için çevrimiçi bir satranç oyununa davet ediyor

Sosyal açıdan mesafeli 2020 Yeni Yıl Gecesi’nizi biraz heyecanla renklendirmek istiyorsanız, Phish grubuyla bir satranç oyununda yer almaktan fazla daha kötüsünü yapabilirsiniz.

Ilginç kulağa hoş gelebilir, grubun New York’taki Madison Square Garden’da her zamanki Yeni Yıl Gecesi kutlamaları yerine 2021’i yerine getirmek için yaptığı şey bu. Phish, Cumartesi günü, pandeminin birincil günlerinden beri yaptıkları düzenli yayın dizisinin bir parçası olarak, taraftarlarla özel bir hesaplaşma için Chess.com ile takım kurduklarını duyurdu.

Satranç mücadelesi Phish bilginize baskın değilseniz, göründüğünden daha fazla marka hakkındadır. 1995’te grup, sonbahar turları esnasında hayranlarıyla aynı bir hesaplaşma düzenledi. Her gösteride grup ilk sette bir ara hamlelerini paylaştı. Hayranlar sonradan setler arasında o gece yapacakları hamleleri saptamak için toplandılar.

Phish, hayranlarının Kasım ayı ortasında katılmasının gerisinde birincil oyunu kazandı. Ama taraftarlar ikinci oyunda azıcık geriledi ve Phish, MSG’deki ilk yıl sonu şovu olan 1995 Yılbaşı Gecesi’ni kabul etti. 25 yıldır, bu 1-1 berabere durdu – ama daha fazla sürmeyecek.

Haberi kutlamak için Phish, 95 turu ve onların bağlılıkları hakkında gülünç ufak bir sahte belgeli kısa bir özet hazırladı. 2020’nin nihai hesaplaşmasında hayranları en iyi şekilde paylaşıyor.

Phish’in aralıksız “Dinner and a Movie” dizisi için 31 Aralık 2020’de arşivlerden çıkan bu 95 NYE şovu. . Grup, 2020’deki kabus salgınının tüm gerçekliği ortaya çıkınca Mart ayı sonlarında evraklar akışlarını başlattı. Bu, evde takılıp kalan hayranlara topluluk merkezli hayran kitlesinin bir lezzet vermesi ve grubun video kaydını paylaşması anlamına geliyordu. dört grup üyesinden biri tarafından seçilen bana kalırsa anlamlı bir yemek yemek tarifi ile birlikte eski bir gösteri.

Yaz sonunda aylık kadanslara geçmeden önce haftalık olarak sunulan eğlenceli kaçamaklardı. Oysa bu Yeni Yıl arifesi planı şimdiye kadarki en iddialı ve etkileşimli olanıdır ve Phish bu canlı satranç oyununa katılmayı planlamaktadır.

İşleyişi şu şekildedir:

5 dakikanın sonunda, en fazla oyu alan hamle ‘seyirci’ hareketidir. Grup dağıtılmış evlerinden katılırken, birkaç hamle yaparak ve oyun hakkında göz kamaştırıcı yorumlar yaparken set arasında takılın.

– Phish (@phish) 26 Aralık 2020

Phish Yeni Yıl Gecesi şovları üç setlik olaylardır, böylece, hareketleri üstünde kasten grupla bol bol yüz yüze görüşün.

Gerçekten yapılacak tek şey bu o. Oyuna bulunma istiyorsanız, bir Chess.com hesabına (bedava) kaydolmanız ve gerisinde burada yer alan oyunun “seyirci tarafı için resmi klübüne” katılmanız gerekir.

Yalnızca şovu izlemeyi ve satranç çılgınlıklarının ortaya çıktığını görmeyi tercih ederseniz, Akşam Yemeği ve Film yayınları Phish’in devlete ait YouTube sayfasında yayınlanır. (Ve evet, Yeni Yıl gecesi için tarif önerileri zaten gönderilmiş durumda.)

Bu Akşam Yemeği ve bir Film şovunun, tüm gelirlerle birlikte alışveriş ve bağış yapma fırsatları sunduğunu ayrıntıları ile belirtmek gerekir. her akışın önünde kayıtlı değişik nedenleri destekleyin. 2020’nin son şovu, Phish’in kendi hayır kurumu girişimi olan WaterWheel Vakfı’na avantaj sağlayacak.

Yalnızca bu yıl toplu olarak topladık ve hemen hemen bağış yaptık Dinner And A Movie serisi boyunca 750.000 ila 27 ayrı kâr amacı gütmeyen kuruluş. İhtiyacı olanları desteklemeye devam etmek için bize katılın. Https://t.co/vQyWcEoqww

– Phish (@phish) 26 Aralık 2020

adresinden bağış yapın 2020’de Yılbaşı partileri, bu akşamı geçirmenin eğlenceli bir yolu gibi görünüyor. 31 Aralık 2021’de hepimizin güvenli bir şekilde bir araya gelebileceğini umuyoruz.

Comments
To Top