Haber

Philips Hue, uzun zamandır beklenen bir ışık anahtarı modülünü ve daha fazlasını piyasaya sürdü

Philips Hue, uzun zamandır beklenen bir ışık anahtarı modülünü ve daha fazlasını piyasaya sürdü

Signify bugün üç yeni Philips Hue ürününü sunuyor: mevcut ışık anahtarları için duvar içi Hue modülü, yeni bir dış mekan ışık çubuğu ve zarif bir dimmer.

Philips Hue Duvar Anahtar Modülü bir sorunu çözer. Hue akıllı ışık sahiplerinin uzun süredir çektiği sorun. Yani, bir lambaya ya da tavan armatürüne “akıllı” bir Hue ampulü takarsınız ve arkasında bir oda arkadaşı duvar anahtarını çevirip ampule dışarı giden gücü kesip pahalı ampulünüzü işe haylaz ülkü getirene dek telefonunuzdan denetleme etme yeteneğinize şaşma edersiniz. . Signify’a göre minimum beş yıllık bir pille çalışan yeni Duvar Anahtar Modülü, anahtarı zeki ayla getirmek için zekayı duvarın içine yerleştiriyor. Maalesef Anahtar Modülü aptal ışıkları akıllı ayla getirmez, sadece Hue akıllı ışıklarını denetim eder. Hue Wall Anahtar Modülü, bu Mart ayında Avrupa’da piyasaya sürüldüğünde iki paket için 39.95 $ / 39.95 $ ya da 69.95 $ / 69.95 $ ‘a, gerisinde da yazın Kuzey Amerika’ya mülk olacak.

Fazla yakında: duvar anahtarı modülü! Bu küçük aygıtı duvar plakasının arkasına yerleştirerek herhangi bir ışık anahtarını akıllı ayla getirin. Akıllı ışıklarınız erişilebilir durumda kalır ve en sevdiğiniz ışık sahnelerini ayarlamak için ışık anahtarını kullanabilirsiniz.

Avrupa: 2021 baharı
Kuzey Amerika: 2021 yaz pic.twitter.com/197GqSye4c

— Philips Hue (@tweethue) 14 Ocak 2021

Evinizin ışık anahtarlarını Hue ile değiştirmekle ilgileniyorsanız, duvar içi kurulumla ilgili bütün ayrıntılar Hueblog’da bulunabilir.

Bazı montaj ve esas elektrik bilgisi gereklidir. Resim: Philips Hue

Philips Hue Amarant, bir evin, çitin veya çitin alt taraflarını fazla renkli ışıkla yıkayıp temizlemek için dış mekana monte edilebilen 169,99 ABD doları / 149,99 ABD doları bedel bir ışık çubuğudur. Amarant 79,5 cm (31 inç) genişliğindedir ve 1400 lümen maksimuma çıkar. ayrı ayrı satın alınabilen bir Hue enerji kaynağı ünitesi gerektirir. Philips Hue Amarant şu anda Avrupa’da mevcuttur, oysa Mart ayı başına dek Kuzey Amerika’da gönderilmeyecektir.

Tek bir zor kaynağında iki Amarant. Fotoğraf: Philips Hue Bir dış mekan duvarını ışıkla yıkayın. Image: Philips Hue

Son olarak, ailenizin ve konuklarınızın Hue aydınlatmasını bir uygulama olmadan denetleme etmelerine olanak tanıyan çıkarılabilir bir duvar plakasına sahip manyetik Philips Hue dimmer anahtarında bir yükseltme var. Yeni duvar içi modülün tersine, dimmer, bantla herhangi bir duvara yapışan sahte bir duvar anahtarıdır. Hueblog’a göre, en azından Avrupa’da, yeni dimmer liste fiyatını orijinal fiyattan biraz düşürürken, benzer işlevselliği bir şekilde rafine bir biçimde koruyor. 26 Ocak’ta Avrupa’da 19,99 Euro’dan başlayarak 23 Şubat’ta 24,99 ABD dolarına Kuzey Amerika’ya gelmeden önce kullanılabilir.

Manyetik dimmer olabilir uzak kumanda olarak uygulamak için duvar plakasına takılı ya da çıkarılmış. Fotoğraf: Philips Hue

Güncelleme 14 Ocak, 09:08 ET: Duvar Anahtar Modülü hakkında ek ayrıntılar eklendi.

Comments
To Top