Haber

PewDiePie, Başka YouTuber’larla Çalışmaktan Neden Nefret Ettiğini Açıkladı

PewDiePie, Başka YouTuber'larla Çalışmaktan Neden Nefret Ettiğini Açıkladı

YouTube ve öteki sosyal medya platformları, kendi yıldızlarını da vakit içerisinde yarattı. Bu yıldızların en büyüklerinden biri de PewDiePie olarak tanıdık İsveçli Felix Kjellberg oldu. Ünlü ad son yayınladığı videoda epeyce arkadaş canlısı itiraflarda bulundu.

107 milyon abonesi bulunan yayıncı, platformda geçirdiği yıllar içerisinde de pek çok farklı isimle karşılıklı çalışmalara imza attı. Bu çalışmaların tümü arka planda neşe dolu şekilde hazırlanmadı, bir konu ise yıldız ismi illallah ettirmiş gibi duruyor.

PewDiePie’ın çalışmaktan haz etmediği isimler

PewDiePie

Geçmiş röportajlarında öteki yayıncılarla çalışmayı sevdiğini ifade eden yayıncının bu fikri görünen o ki bütün yayıncıları kapsamıyor. PewDiePie’ın beraber çalıştığı isimler aralarında Twitch yıldızı Imane “Pokimane” Anys ve eski rapçi Logic gibi isimler de yer alıyordu.

PewDiePie başta kendisine aracısız gelmek yerine başka aracılar veya menajerini kullananları ilk elden reddettiğini söylüyor. İsveçli yıldız, birlikte bir alıştırma yapmak isteyenlerin ilk önce kendisine erişmesini istiyor. 

PewDiePie, işin amatör yanını hala korumak istiyor. Ajanslar ya da aracılar üzerinden ulaşımı ise daha “şirket işi” bulduğunu ifade ediyor. Hatta birlikte çalışmanın “kendisi için iyi olacağını” söyleyen menajerlerle de dalga geçiyor.

PewDiePie yayınları devam edecek

PewDiePie YouTuber

İsveçli YouTuber, daha önce yayınladığı bir videoda da gerçekten içine kapanık bir yapısı olduğunu söylemişti. Videoda da bu konuyla ilgili bir şaka yapıyor. Ünlü yayıncı kendini ara sıra “sosyal açıdan ilginç” olarak da tanımlıyor.

PewDiePie, geçtiğimiz mayıs ayında Google ile özel bir yayınlama anlaşması yapmıştı. Meşhur ismin canlı misafir etme alanına geçişi büyük başarı kazandı. Ünlü YouTuber dünyanın en fazla izlenen yayıncılarından biri olmaya da devam ediyor. Bakalım PewDiePie bundan sonradan diğer hangi isimlerle birlikte çalışmalara imza atacak.

Comments
To Top