Haber

Parler CEO’su, avukatlarının bile onu terk ettiğini söylüyor

Parler CEO'su, avukatlarının bile onu terk ettiğini söylüyor

Muhafazakar dostu sosyal tatbik Parler’ın CEO’su, bütün satıcılarının son zamanlarda Google, Apple ve Amazon’dan aldığı yasakların peşinde şirketi terk ettiğini söyledi.

“Kısa mesaj hizmetlerinden Avukatlarımıza e-posta sağlayıcıları, tümü de aynı gün bizi terk etti, ”dedi Parler CEO’su John Matze, Fox News ile Pazar günü yaptığı röportajda.

Google Cuma günü Parler’ı yasakladı, Apple Cumartesi günü Parler’ı kaldırdı ve Amazon Parler’a Pazar akşamı şirketin web barındırma hizmetlerinden atılacağını bildirdi. Her şirket, uygulamayı kaldırma gerekçelerinde Parler’da yayınlanan güç tehditlerini belirtti. Aktivist grup Sleeping Giants tarafından paylaşılan uygulamanın ekran görüntüleri, kullanıcıların Mike Pence’e karşı şiddet çağrısında bulunduğunu ve 19 Ocak’ta Kongre Binası’nda daha artı faaliyet tehdidinde bulunduğunu gösterdi.

Cumartesi gecesi bir gönderide Matze, hizmetin ” sıfırdan yeniden yapı ederken bir haftaya kadar internette erişilemeyecek ”ve” işimiz için rekabet eden pek çok birey var. “

Fakat Pazar günkü röportajda Matze, yeni bir tane bulmakta zorlandığını söyledi. ile amaçlamak için satıcı. “Olası olan en kısa sürede her tarafta çevrimiçi almak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, oysa çok pozitif sorun yaşıyoruz çünkü konuştuğumuz her tedarikçi bizimle çalışmayacaklarını söylüyor. Çünkü Apple onaylamazsa ve Google onaylamazsa, o vakit da onaylamaz. “

Comments
To Top