Haber

Parçalanmış bir kalbi onarmak için en iyi 30 ayrılık filmi

Parçalanmış bir kalbi onarmak için en iyi 30 ayrılık filmi

% 252fvideo yükleyicileri% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f94658% 252f3bae4630 48a0 4859 a026 c3ad9055be89.png% 252f930x520.png? signature = 6qf96zclobntswpnljeerokacv8 = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

Mutlu sonlar güzeldir, fakat aramızdaki en idealistler bile defalarca sürmeyeceklerini bilirler reel hayat.

Aşağıda, üzüntünüzü işlemenize, öfkenizi ortadan kaldırmanıza ya da kendinizi baştan toparlayıp cehenneme gitmeye özendirme etmenize yardım etmek için en iyi 30 ayrılık filmini (belirtilmiş bir sıra olmaksızın) derledik.

1.” Lekesiz Aklın Sonsuz Güneş Işığı

Sevmenin daha iyi olduğunu söylüyorlar ve kaybettim, fakat bunu hâlâ bir ayrılıktan zeki olan birine anlatmayı dene. Bu olağandışı aşk hikayesi, Joel’in (Jim Carrey) eski sevgilisini (Kate Winslet) zihninden silmeye çalışmasının ardından yalnızca bu anılardan bazılarının saklanmaya değerinde olup olmadığını merak ediyor.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, Netflix

2.” Izdivaç Hikayesi

Temiz bir ara olabilir ideal, ancak bu defalarca bir seçenek değildir. Marriage Story’de Charlie (Adam Driver) ve Nicole (Scarlett Johansson), çirkin bir velayet savaşından acı çekiyorlar ve karşısında tarafa, seks ve romantizme yok, karşılıklı ebeveynliğe dayalı yeni bir tür ilişki ile çıkıyorlar.

Nerede yayınlanır: Netflix

3.” Yüksek Doğruluk

High Fidelity, kalbinizi kırdığınızda döndüğünüz ayrılık filmidir ve en azından bir kısmının sizin hatanız olabileceğine dair sinsi bir şüpheniz var.

Elbette, S.O.’nuzu kaybetmek berbat, bilhassa de yüzü her yere yapışmış meşhur bir TV yıldızı olduğunda. Peki, Sarah Marshall’ın Mila Kunis’i gibi sevmek için daha da havalı bir kız arkadaşınızla geri dönemeyeceğinizi kim söyleyebilir?

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

< h2> 5.” Nefes Vermeyi Bekliyor

Nefes Vermeyi Ummak, dolandırıcı eski bir arabayı ateşe vermenin içgüdüsel memnuniyetiyle yakın olmanın rahatlatıcı güvencesini birleştirir. arkadaşlık kurar ve bütün acı ve ıstıraplardan sonradan ileride daha iyi şeylerin yattığını nazikçe hatırlatır.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

6.” Midsommar

< div>

Çünkü bir takım ayrılıklar, her zamanki sobfest’ten birazcık daha dramatik bir şey gerektiriyor. Bir Takım ayrılıklar pek berbat bir ilişkinin sonunda gelir fakat, amacınızı gerçekte anlamanız için süresiz bir vefat tarikatının düzenlediği hayatta bir defa yaşanacak bir şenlik için İsveç kırsalına yolculuk etmeniz gerekir.

Nereden izlenir: iTunes, Amazon Prime

7.” Celeste ve Jesse Forever

< İki insanın birbirini fazla sevebildiği ve yine de birbirini sevmemesi üzücü bir hakiki.Sadece yaptığı şeyi yapın: Onu geri kazanmak için kıçınızı kaldırın, bu süreçte bütün olarak ne dek fantastik olduğunuzu keşfedin ve birincil etapta ona asla ihtiyacınız olmadığını anlayın. Ne, güç gibi mi?

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, Showtime

11.” Kazablanka

Fazla azımız, Rick (Humphrey Bogart) ve Ilsa (Ingrid Bergman) arasındaki destansı romantik aşk değin romantik vedalaşıyoruz. Fakat yaptığımızı düş etmek hoş olmaz mıydı? daima Paris’e sahip olacaklar ve trajik bir şekilde kalbimiz kırıldığında daima için Casablanca’ya ağlayacağız.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, HBO Max

12. Gone Girl

Gone Girl, bir ayrılık değil, ortadan kaybolma hakkında – ama modern evliliğin tehlikeleri hakkında söyleyecek fazla şey var. Nick (Ben Affleck) ve Amy’nin (Rosamund Pike) nasıl randevulaşma tatlılığından peri masalı flörtüne geçtiğini izleyin. >

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

13. (500) Days of Summer

Tom’un (Joseph Gordon-Levitt) gül renkli gözlüklerle geçmiş ilişkilerine bakmaya karşısında bir uyarı görevi görmesine izin verin.

(Eski cinsiyet rollerini görmezden gelmeye çalışın.)

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon Prime

15. Yerinde Tavır

Kırık bir kalbi küçük yüzleşmelerle ve kötü nasihat edilen ilişkilerle iyileştirmeye çalışan herkes kendisini Shirin’de tanıyacaktır (bununla birlikte yazan ve idare eden Desiree Akhavan) ) ve kız arkadaşı (Rebecca Henderson) kadar terk edildikten sonra isteksiz bir şekilde hayatını bir araya getirme girişimleri.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, Vudu, Tubi

16.” Swingers

Swingers bilir ancak, yeni terk edilmiş her insanın ihtiyacı olan şeyin seni kasabaya götürür, gözü yaşlı halinizde kendine bakar ve bize fazla para olduğunu ve bunu bilmediğini hatırlatır. Eğer o arkadaşta genç bir Vince Vaughn karizması varsa, çok daha iyi.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, HBO Max

17.” Daha yakından

İşte kendinizi aşkın var olup olmadığını merak ederken bulduğunuz o karanlık günler için bir film veya bu yalnızca insanların hayatlarını tanınmaz hale getirmek için planlanmış acımasız bir şaka mı? Clive Owen, Julia Roberts, Jude Law ve Natalie Portman, acı sonuçlarla birbirlerini aldatmayı bırakamayan dört kişiyi canlandırıyor.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

18.” Mavi Sevgililer

Kalp kırıklığının acısı çekerken Mavi Sevgililer Günü izlemek, bir çürük üstüne bastırmak gibidir. acı onu bu dek tatmin edici kılan şeydir.

The Wedding Singer’ın başında yanlış insanlarla nişanlanmış olan ve her ikisinin de hakiki aşklarının birbirleri olduğunu öğrenmek üzere olan Robbie’ye (Adam Sandler) ve Julia’ya (Drew Barrymore) sorun.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

20. La La Land

Şey, spoiler: Ayrılık filminin kralı Ryan Gosling, Mia ile olan tutkulu ilişkisi olan Sebastian olarak bu listede üçüncü defa yer alıyor (Emma Stone, içinde Crazy, Stupid, Love) farklı rüyaları yüzünden dağılır, ancak sonunda ikisini de daha iyiye içten değiştirir.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, HBO Maks.

21.” Beni Adınızla Arayın

Filmin çoğu Elio (Timothée Chalamet) ve Oliver’ın (Armie Hammer) bir araya gelmesi, ayrılmaması, oysa tüm romantizmi üzerinde asılı kalması, ebediyen sürmeyeceği dokunaklı bilgidir. Kısa fakat tutkulu bir ilişkiye geri döndüğünüzde bunu takın.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

22. Ayrılık

İki eski erkek (Vince Vaughn ve Jennifer Aniston) arasındaki abartılı bir cinsiyet savaşı, başaramayacak bir hasarla ilgili acı tatlı bir dramaya yol açar Birbirini bir defa seven ve hala sevebilen iki kişi aralarında bile çözülme.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

23.

The War of the Roses

Oliver (Michael Douglas) ve Barbara (Kathleen Turner) bu zalim gülünç boşanma komedisinde ve yol, fazla uzakta bir şekilde, ayrılığı “” için bu anlaşılması mümkün dürtüyü alma konusunda uyarıcı bir masal sun.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, Starz

25.” Scott Pilgrim vs. The World

İlişkilerle ilgili olan şey, bir defa bittikten sonradan bile, iyi veya kötü için bir sonraki aşkınıza getirdiğiniz tarihin bir parçası olmalarıdır. Bu fikir, birkaç eski sevgilisiyle uğraşırken kız arkadaşının yedi fena eski sevgilisiyle savaşması gereken Scott (Michael Cera) için gerçek olur.

Nereden izlenir: iTunes, Amazon, Netflix

26. Bill’i Öldür

Kill Bill, (sinematik) şiddetten diğer bir şey yok, bu dek zinde bir ayrılık sonrası hiddet içinde olduğunuz zamanlar içindir ve kan dökecek. Cilt 1, bu öfkeyi çözmenize yardım etmek için ikisinin daha aksiyon dolu olanıdır. 2, duyguların derinliklerine iniyor – yine de bol miktarda süper soğuk öldürme ile olsa da.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon for Vol.

2

27. Mücbir Sebep

Bekar almak berbat olabilir, ama bağlı olmak da her zaman olduğu gibi değildir. Mücbir Sebep’te, bir erkek kriz hemen değişken bir karar verdikten sonradan evlilikte ilginç çatlaklar oluşur. (Altyazılardan korku ediyorsanız, Downhill daha az iyi İngilizce dilinde tekrar yapılanmadır.)

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon, Hulu

28. The First Wives Club

Ola Ki de boktan bir eski sevgilinin başına gelenleri görmesini izlemekten daha tatmin edici tek şey, üç boktan eski sevgilinin kendilerine gelenleri, hizmet ettiklerini Goldie Hawn, Bette Midler ve Diane Keaton’dan oluşan kuvvetli üçlüden bir sırıtışla.

Nerede yayınlanır: iTunes, Showtime

29. Tatil

Unutmayın, Kate Winslet ve Cameron Diaz’ın muhteşem evlerde kalıp Jack Black ve Jude ile flört etmesinin tek sebebi Bu fazla çekici filmdeki kaide, daha önce adamakıllı emilmiş iki adamdan ayrılmalarından kaynaklanıyor.

Nerede yayınlanır: iTunes, Amazon

30. Her

Spike Jonze’s Her, muhtemelen en iyi yürek kırıklığı sonrası kendini yansıtma dönemi için kurtarılmıştır.Comments
To Top