Haber

Paran Batsın: Bir YouTuber, Gelen Bağış Üzerine Hamile Kız Arkadaşını Öldürdü

Paran Batsın: Bir YouTuber, Gelen Bağış Üzerine Hamile Kız Arkadaşını Öldürdü

İnternetten para kazanmaya kastetmek, son yılların trendleri aralarında. Bugün böylece fazla birey, internetten para galip gelmek için elinden geleni ardına koymuyor. Fakat bu durumu yanlış kavrayış ihtimali olan bir kişi, para galip gelmek uğruna kız arkadaşının ölümüne yol açtı. Üstelik şanssız bayan, hamileydi. Eksik sonra okuyacaklarınız, kanınızı donduracak türden…

YouTube ve diğer platformlarda yaptığı yayınlarla para kazanmaya çalışan Stas Reeflay isimli bir Rus, seyircilerinin gazına gelerek gebe olan kız arkadaşını yalnızca iç çamaşırlarıyla balkona kitledi. Rus haber kaynaklarından edinilen bilgilere kadar bir izleyici, kadının balkona iç çamaşırlarıyla kitlenmesi karşılığında 1.000 dolar ödeme yapacağı sözünü vermişti. Bunun üstüne isteneni yapan cani 1.000 doların sahibi olurken, kız arkadaşı ve bebeklerinin de katili olmuş oldu.

İşte kız arkadaşını balkona kitleyerek ölümüne yol açan o YouTuber

Stas Reeflay

Aslına bakacak olursak Reeflay’in son hamlesi, bir birincil değildi. Daha önce de talihsiz kadına eziyetler eden cani, bir seferinde de kız arkadaşının yüzüne biber gazı sıkmıştı. Bundan Başka biber gazı olayı da yine para için yapılan bir şeydi. Başka bir deyişle hem bu YouTuber ayrıca de takipçileri zaten sadistti. Bu sadizmin sonu ise ne yazık ancak keza bir kadının hem de doğmamış bebeğin ölümüne yol açtı. 

Olayın daha da garip yanı, bu olaylar yaşanırken Reeflay’in fazlasıyla sakin oluşuydu. 28 yaşındaki hamile kadın Valentina Grigoryeva‘yı saatlerce, üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitleyen adam, işlem boyunca yayınlama yapmaya devam etti. Bir zaman sonradan kadını baygın halde bulan, hiçbir şekilde özenmeden içeren Rus YouTuber, kadın canını verirken de hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam etti. Yayına dair görüntüler, paylaşabileceğimiz türden değil.

Afiyet ekipleri geldiğinde bile yayınlama devam ediyordu

Katil YouTuber

Hipotermi geçiren kadını yayında görünecek şekilde yatıran YouTuber, kadının ısınması için üzerine battaniye örttü. Bir zaman daha yayın yapmaya aralıksız Reeflay, kadının iyi olmadığını anladıktan sonra afiyet ekiplerinden takviye istedi. Bu süreçte de hiçbir şey yapmayıp, kadının nabzının olmadığını saptayan ve bunu takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık ekipleri geldiğinde bile yayına devam etti. 

Adli tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamalara kadar, kadının vefat nedeni hipotermi. Yani kadının gövde sıcaklığı 35 santigrat derecenin altına düşmüş, bu da ölüme yol açmıştı. Olayın üstüne göz altına alınan YouTuber, bundan böyle cinayetle suçlanıyor ve soruşturması da devam ediyor. Muhtemelen bu YouTuber, uzunca bir süre hapisten çıkamayacak

Comments
To Top