Haber

Papara’dan 18 Ayar Çelik Kart Hizmeti: İşte Tüm Detaylar

Papara'dan 18 Ayar Çelik Kart Hizmeti: İşte Tüm Detaylar

Her geçen gün birazcık daha pozitif kullanıcıya ulaşan Papara, yeni hizmetini duyurdu. Şirket yetkilileri kadar yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, bundan sonradan metal alaşımdan üretilmiş Papara kartlara sahip olabilecekler. Lahza itibarıyla kapalı beta dahilinde başlatılan metal kart projesi, önümüzdeki süreçte tüm Papara kullanıcılarının hizmetine sunulacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda yer alan Papara CEO’su Ahmed Faruk Karslı, müşterilerini kıymetli sezdirmek istediklerini ve bu bağlamda da metal bileşik kartlarla ilgili bir proje başlattıklarını ifade etti. Kapalı beta süreci zarfında bin kullanıcının metal kart sahibi olacağını demeç eden Karslı, ilerleyen süreçte bütün Papara kullanıcılarının bu kartlardan alabileceğini duyurdu.

Papara’nın metal kartı işte böyle görünüyor

Papara metal kart

Yapılan açıklamalara göre Papara’nın metal kartı, 18 akort paslanmaz çelikten üretildi. Ağır ve dirençli bir yapıya sahip olan kart üzerinde yer alan lazer işlemelerle, kullanıcıların kendini değerli hissetmesini sağlamak amaçlanmış. Yetkililer, metal yapıdaki kartın geleneksel kartlardan fazla daha uzun zaman kullanılabileceğini açıklama ediyorlar.

Papara’nın metal kartı için ekstra bir ücret talebinde bulunulmayacak. Hem tüketiciler, bu kartla birlikte bir takım premium özelliklere de sahip olabilecekler. Adi bir kart gibi kullanılabilecek olan metal kart, ATM’lerde de temaslı ya da temassız bir şekilde kullanılabilecek. Şirketin yeni hamlesi, Türkiye’deki Papara kullanıcılarını metal kartlara yönlendirecekmiş gibi görünüyor.

Comments
To Top