Haber

Oyunun Hayranları, Cyberpunk 2077 Fragmanını GTA 5’te Yeniden Canlandırdı

Oyunun Hayranları, Cyberpunk 2077 Fragmanını GTA 5'te Yeniden Canlandırdı

Son yılların en çok konuşulan oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, -yine- bir durdurma olmadığı takdirde üç gün sonra oyunseverlerle buluşacak. Ama geçiştirici CD Projekt Inkar daha önce projeyi o kadar çok kez ertelediğinden Cyberpunk hayranları kendi Cyberpunk 2077’lerini oluşturmaya başlamış gibi görünüyor.

Bir grup Cyberpunk hayranı, oyunun resmi tanıtım videosunu GTA V’te yeniden canlandırdı. 7 yaşındaki GTA V’in yeni cins bir oyun olan Cyberpunk 2077 değin gelişmiş grafikler sunmadığı anlaşılır fakat gerçi bu hayran yapımı tanıtım videosunda da Cyberpunk 2077 videosundaki öyle fazla detayın yer aldığını bildirmek mümkün.

gta 5 cyberpunk

Cyberpunk 2077, 10 Aralık itibarıyla PC, PlayStation ve Xbox platformlarında oyuncularla buluşacak. Yani en azından pek olması planlanıyor. Sadece bu sene içinde oyunun 3 defa ertelendiğini düşünürsek yeni bir ertelemenin oyuncuları kızdıracak olsa da şaşırtmayacağını varsayım edebiliriz. giderken Cyberpunk 2077 için hala ön sipariş vermediyseniz ve oyunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak Steam, buraya tıklayarak PlayStation Store, buraya tıklayarak da Microsoft Store sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 hakiki tanıtım videosu

Cyberpunk 2077’nin GTA V’teki hayran yapımı tanıtım videosu

Comments
To Top