Oyun

Oyun deneyiminizi bu yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarlarıyla artırın

Oyun deneyiminizi bu yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarlarıyla artırın

Anladınız Bu, hayatınızın bir alanını iyileştirmek için ihtiyacınız olan donanımları öne çıkaran bir dizi. Bu gönderiden bir şey satın alırsanız, bir tabi kuruluş komisyonu kazanabiliriz.

2020’nin başında bir rulo tuvalet kağıdı bulmanın imkansız olduğu o sancılı birkaç haftayı hatırlıyor musunuz? Hala yeni bir PS5 için interneti araştırıyorsanız, bu duyguya geri dönüşler yaşıyor olabilirsiniz. Eldivenlerinizi galaksiler arası sanki PS5 konsolunda alacak dek şanslı olsanız da olmasanız da veya tatil istek listenizin en üstündeyse, Best Buy’ın bu sonraki seviye donanımı, elinize aldığınızda onu vurmaya hazırlanmış olmanızı sağlayacaktır.

Best Buy’ın iki satın almasına katılın, bir ücretsiz oyun ve aksesuar anlaşması alın ve PS5 oyun kitaplığınızı anında oluşturmaya başlayın.

Ayrıntıları inceleyin

En son COD devam oyununun PS5 sürümü, gruptaki açık ara en iyisidir. Sorunsuz bir şekilde oynar, dallara ayrılan anlatı seçenekleriyle sağlam bir kampanya anlatır ve PC olmayan bir sistemde gördüğünüz en detaylı görsellerden bazılarıyla patlar.

Bu yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarlarıyla oyun deneyiminizi artırın

Call of Duty: Black Ops Cold War Standard Edition (69,99 $) Ayrıntıları Gör

Yavaş yükleme sürelerini durdurun

NBA 2K serisinin bu son sürümü şimdiye kadarki en akıcı akışa sahip.

Dokunsal geri bildirim, ortamlar ve silahların geri tepmesi gibi şeylerin hissini simüle etmek için ellerinizde titreşir; mesela, bir savaş oyununda uyarlanabilir tetikleyiciler, geri çekerken yayınızın gerginliğini hissetmenizi sağlar.

Bu yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarlarıyla oyun deneyiminizi artırın

Sony PlayStation 5 DualSense Kablosuz Denetleyen (69,99 $) Ayrıntıları Görün

Yüksek tanımlı görkemle kendinizi görün

Canlı oyun oturumlarınızı yükseltin ve kendinizi en efsanevi oyununuzda yakalayın anlar, böylece onları daima yaşayabilirsiniz.

Kumandayı beşiğe sokmak için bağlantılarla mücâdele etmek veya güreşmek yok. Kelimenin tam anlamıyla orada duruyor, bekliyor.

Bu yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarlarıyla oyun deneyiminizi artırın

Sony PlayStation 5 DualSense Şarj İstasyonu (29,99 $) Ayrıntıları Gör

Kulaklarınıza inanın

Yeni PS5 konsolunda pişirilen sihirsel 3D Sesi deneyimlemek istiyorsanız – ve ou do – bu kulaklık bilhassa onu sunmak için tasarlandı. 30 fit arkanızdan düşman but sesleri gibi ayrıntıları duyacaksınız.

Bu yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarlarıyla oyun deneyiminizi artırın

Sony PlayStation Pulse 3D Kablosuz Kulaklık (hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 ile uyumludur) (99,99 $) Ayrıntıları Gör

Kurulumunuzu düğme haline getirin

Bu ufak uzaktan kumanda elde inanılmaz bir his verir ve istediğiniz her şeyi tek bir cihazda yapar ood görünümlü cihaz.

Direksiyon realist ve yoğun ve pedallar inandırıcı bir basınca duyarlılığa sahip. Deri astarlı tekerlek ve metal pedal yüzleri gerçekten de şen bir sürüş sağlıyor.

Bunlarla oyun deneyiminizi artırın yeni nesil PS5 oyunları ve aksesuarları

PS4 ve PC için Logitech G923 Yarış Direksiyonu ve Pedalları (349,99 $, normalde 399,99 $) Ayrıntılara Bakın

.

Comments
To Top