Haber

OtterBox’ın yeni oyun aksesuarları, Xbox denetleyicileri için tasarlanmış bir klips içerir

OtterBox’ın yeni oyun aksesuarları, Xbox denetleyicileri için tasarlanmış bir klips içerir

OtterBox’ın CES 2021 duyurularının bir parçası olarak tüketici elektroniği şirketi, 25 Ocak’ta başlayan ön siparişlerle Şubat ortasında piyasaya sürülen oyun portföyündeki ilk mahsul serisini duyurdu. Xbox ile olan ortaklığın bir parçası olarak OtterBox, mobil oyunculara yönelik yeni bir oyun aksesuarları serisi oluşturdu. Buna Xbox One, Series X / S ve Elite kablosuz yoklama cihazları için planlanmış bir mobil oyun klibi dahildir.

OtterBox’ın Mobil Oyun Klipsinin maliyeti 30 ABD dolarıdır ve içine daha büyük bir telefon veya büyük bir kasası olan bir telefonu tehlikesiz bir şekilde yerleştirmeye çalıştığınızda genişleyen sert görünümlü bir telefon klipsi içerir. Hemen, PowerA’nın 15 dolarlık oyun klibi gibi oyun klipleri için diğer seçenekler de var, ancak OtterBox’ın ürününü ilginç kılan şey, klibin denetleyiciden ayrılıp bir masa üstü standı olarak kullanılabilmesidir, bu da oyun oynamak isteyenler için azıcık esneklik sağlar. git veya evde oynuyorlar.

Daha önce belirtildiği gibi, klips sadece Xbox kablosuz denetim cihazları için tasarlanmıştır. OtterBox oyun serisinde diğer ürünler satın almayı planlıyorsanız, klips şirketin diğer ürünleriyle uyumludur.

OtterBox Mobil Oyun Klipsi çıkarılabilir ve masa üstü oyun oynamak için kullanılabilir. Fotoğraf: OtterBox

OtterBox hem, dışarıdan Razer Wolverine Ultimate ve Xbox Elite Series 2 kontrol cihazları için mevcut olan kontrol cihazı kılıflarına çarpıcı şekilde benzeşen bir Oyun Nakliye Çantası da piyasaya sürüyor.

Otterbox’ın Gaming Carry Case’i 45 ABD Doları karşılığında, telefonunuzu yerleştirebileceğiniz ve xCloud gibi bulut hizmetlerinde ya da öteki mobil oyunlar gibi oyunları oynarken komuta merkezi olarak kullanabileceğiniz hızlı bir ekran standı içerir. Apple Arcade aracılığıyla sunulanlar. Çanta hem bir kablo geçişi içerir, bu nedenle Xbox yoklama cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda USB üzerinden sorumluluk edebilirsiniz.

OtterBox’ın Oyun Taşıma Çantası, denetleme cihazınızı sıkıntı edebilir ve mobil komuta merkezi olarak kullanılabilecek bir açılır kapanır ekran sunar. Resim: OtterBox

OtterBox’ın 40 ABD doları fiyatına sahip yeni Easy Grip Denetleyen Kabuğu, şirketin ellerinizi terden rahat tutacağını söylediği ve kaymayan bir algılama performansı sunduğunu söylediği bir antimikrobiyal araç gereç içerir. Kabuk keza daha fazla huzur için değişken tutuş pedleri içerir ve üç renkte kazanç (“dark web”, “dreamcape” ve “galaktik rüya”).

OtterBox’ın Easy Grip Denetleyen Kabuğu, oyun oynarken tutuşunu kaybetmekten endişe eden oyuncular için idealdir. Görsel: OtterBox

OtterBox, dirençli telefon kılıfları ve aksesuarlarıyla tanınır ve daha önce bahsedilen ürünlerin yanı sıra, oyun serisi hem sağlamlık ve iPhone 12 ile ahenkli kaymaz tutuş sunan 55 $ ‘lık Easy Grip Oyun Çantası içerir. line, iPhone 11 ve 11 Pro Max, iPhone SE (ikinci cins) ve iPhone 7 ve 8. OtterBox, kılıfın belirli Android cihazlar için de “yakında” satışa sunulacağını söylüyor.

OtterBox’ın iPhone 11’de Easy Grip Oyun Kasası. Resim: OtterBox

Comments
To Top