Haber

Orkun Işıtmak, Kirli Çamaşırlar Programı İçin Exxen’le Anlaştı

Orkun Işıtmak, Kirli Çamaşırlar Programı İçin Exxen'le Anlaştı

Türkiye’nin sosyal ağ gündemi şu sıralar, Acun Ilıcalı göre hayata geçirilmek üzere olan Exxen isimli bir platform. Netflix yarı bir platform olarak karşımıza çıkacak platform, Türkiye’deki popüler YouTuberlara da geniş bir yerek verecek gibi görünüyor. Bugüne değin ortaya meydana çıkan bilgiler, platformda yer alacak bir takım fenomenleri ortaya koymuştu. Gelen son bilgiler, Acun Ilıcalı’nın yeni bir YouTuber ile daha anlaştığını gözler önüne seriyor.

Ilıcalı’nın Exxen için anlaştığı yeni ad, yıllardır YouTube’da olan Orkun Işıtmak. 8 milyonu aşkın abonesi olan fenomen, ürettiği içeriklerle de kendini sevdirmeyi başardı. Bu bağlamda Işıtmak’ın sevilen içerik kategorilerinden bir parça başına de “Kirli Çamaşırlar” isimli bir programdı. İşte bu program artık, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yer alacak gibi görünüyor.

İşte Kirli Çamaşırlar’ın Exxen transferini bildiren paylaşım

Kirli Çamaşırlar

Exxen’in devlete ait Instagram hesabından yapılan paylaşım, Acun Ilıcalı ile Orkun Işıtmak’ın anlaşmaya vardığını gözler önüne seriyor. “Yiğitlik edemediğiniz her şey #KirliÇamaşırlar programında sorulacak… #KirliÇamaşırlar #EXXEN’de!” açıklamasıyla yapılan paylaşımsa, Instagram kullanıcılarını ikiye bölmüş gibi görünüyor. Zira bazı kullanıcılar, bu programın Exxen’e aktarma olmasından o kadar de hoşnut değiller.

Orkun Işıtmak, Benekli Çamaşırlar isimli programda yalan dedektörü kullanıyor, davetli ettiği isimleri yalan makinesine bağlıyordu. İşte Exxen’e transfer olan program, yeni bölümleriyle Exxen üzerinden devam ettirilecek gibi görünüyor. Fakat bu içerik transferi, YouTube kullanıcılarını tedirgin ediyor. Bunun nedeniyse son dönemlerin popüler YouTuberlarından Hasan Can Kaya‘nın Exxen’le anlaşmasından sonra, Konuşanlar isimli programın YouTube’dan kaldırılmış olması.

İkinci Konuşanlar vakası mı yaşanacak?

Exxen

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programını YouTube’dan kaldırması, kullanıcıların yoğun tepkisiyle karşılaştı. O Kadar çok YouTube kullanıcısı, Kaya’nın Exxen’le anlaşmasını bile eleştirirken 60 binden artı kullanıcı, Hasan Can Kaya’nın YouTube kanalına abone olmayı bıraktı. Aynı bir durumun Orkun Işıtmak’ın Lekeli Çamaşırlar programında yaşanıp yaşanmayacağı bilinmiyor oysa laf konusu içerikler YouTube’dan kaldırılırsa, böylece de şaşırmamak gerek.

Comments
To Top