Haber

OPPO ve Salah’ın İş Birliğinden Doğan Telefon: OPPO Reno4 Mo Salah Edition

OPPO ve Salah'ın İş Birliğinden Doğan Telefon: OPPO Reno4 Mo Salah Edition

Şirketlerin, çoğu süre ürünlerinin tanıtımı için ünlü isimleri marka yüzü yaptıkları veya reklamlarında kullandıklarını görüyoruz. Markalar göre tercih edilen isimler, genel olarak reklamın ya da tanıtımın yapılacağı bölgeye ve ülkeye göre değişiklik gösterebiliyor.

Bu haberimizde size bahsedeceğimiz durum ise bir reklam ya da marka yüzü olmaktan azıcık daha ötede bir şey olacak. Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO ile Liverpool’un Mısırlı golcüsü Salah, bir süredir şirketin Afrika ve Orta Doğu’daki telefonlarının reklamı için iş birliği içerisindeydi. OPPO ile Salah arasındaki reklam meslek birliği bir adım öteye taşındı.

OPPO, Reno4 Mo Salah Edition’ı duyurdu

oppo reno4 mo salah edition

OPPO, bir süredir reklamlar için iş birliği yaptığı Salah’ı bu sefer doğruca cep telefonlarına taşıdı. Çinli zeki telefon üreticisi, OPPO Reno4 Mo Salah Edition‘ı duyurdu. Peki, Liverpool golcüsünün odak noktasına yerleştirildiği Reno4’ün standart sürümünden bir farkı var mı?

Mo Salah Edition ile standart Reno4 arasında donanımsal anlamda herhangi bir farklılık bulunmuyor. Telefon 6,4 inç OLED ekrana, Snapdragon 720G işlemciye ve VOOC 4.0 Flash Charge’a sahip. Esas fark tasarım tarafında ortaya çıkıyor.

oppo reno4 mo salah edition

Görsellerden de görebileceğiniz gibi Reno4 Mo Salah Edition, koyu gri ve kırmızı renklere sahip. Telefonun arka kapadığında Salah’ın imzası ve resmi bulunuyor. Cihaz, keza içerisinde Salah’ın arka plan görseli olduğu ColorOS 7.2’ye özel bir temayı da içerisinde barındırıyor.

8 GB RAM ve 128 GB dâhili depolama alanına sahip olan cihaz, 6.590 Mısır poundu (vergisiz 3.410 TL) fiyat etiketine sahip. Standart Reno4’ün ülkemizdeki satmak fiyatı ise 3.800 TL civarından başlıyor.

Comments
To Top