Haber

OPPO A15s’in Tanıtım Afişi Ortaya Çıktı

OPPO A15s'in Tanıtım Afişi Ortaya Çıktı

Son dönemlerin en fazla dikkat çeken akıllı telefon üreticilerinden olan OPPO, bütçe dostu zeki telefonu A15’i geçtiğimiz aylarda piyasaya sürmüştü. Uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken bu telefonun arkasından Çinli imalatçı, yeni bir devam modelinin üstünde çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde Malezya’nın SIRIM sertifikasyon sitesinde, sonrasında Singapur’un IMDA ve Avrupa’nın EEC sitelerinde görünen zeki telefon için yeni bir tanıtım afişi ortaya çıktı. Akış, OPPO’nun yeni bütçe dostu antre seviyesi zeki telefonunun genel tasarımını ve bazı esas özelliklerini gösteriyor.

OPPO A15s neler sunuyor?

OPPO A15s tanıtım afişi

Tasarım anlamında büyük kardeşi A15 ile benzer bir noktada buluşan OPPO A15s, reklam afişine tarafından 720 x 1600 piksel çözünürlüğü destekleyen 6,52 inçlik bir IPS LCD panel kullanıyor. Bu noktada bellek tarafındaysa A15s, 2 / 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama sunan bir önceki modelden öne çıkarak 4 GB RAM ve 64 GB genişletilebilir depolamayı kullanıcılara sunuyor.

Tanıtım afişinde cihaza gücünü veren yonga setinden bahsedilmese de cihazın, A15’tekine kıyasla daha enerjik bir yonga setine sahip olması bekleniyor. Kamera tarafındaysa A15 modelinde olduğu gibi 2 MP makro, 2 MP derinlik ve 13 MP asıl kamera ile 5 MP’lik bir selfie kamerası cihazda yer alabilir. Bataryanın ise 4.230 mAh seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

OPPO A15s’in fiyatı veya ne süre tanıtılacağı hakkında şimdilik herhangi bir data bulunmuyor fakat OPPO’nun bu model için A15’tekiyle benzer bir fiyat politikası izlemesi olası görünüyor. Cihaza dair yeni detaylar ortaya çıkarsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Comments
To Top