Haber

Opel Mokka-e, 2020 Bağlanabilir Otomobil Ödülü’nün Sahibi Oldu

Opel Mokka-e, 2020 Bağlanabilir Otomobil Ödülü’nün Sahibi Oldu

Bağlanabilir Araba Ödülü, Auto Bild ve Computer Bild okuyucuları tarafından her yıl uyumlu olarak ibraz edilmeye devam ediliyor. Bu ödülü verirken göz önünde bulundurulan en büyük husus, aracın sahip olduğu dijital altyapı ve teknolojik donanımlar. 

Daha önce bu ödülün sahiplerinin arasında Opel Corsa, Vivaro-e ve Insignia model araçlar bulunuyordu. Opel, bu başarısını devam ettirdi ve Mokka model SUV’nin elektrikli versiyonu olan Mokka-e ile 2020 Bağlanabilir Otomobil Ödülü’nün sahibi oldu.

Opel Mokka-e, ayrıntılarıyla dijitalleştirilmiş bir kokpite sahip

Opel Mokka-e Kokpit

Opel Mokka-e, iyice dijitalleştirilmiş kokpiti doğruca teknolojik altyapısını kanıtlayan bir araç olarak ödülün sahibi olmaya değerinde görüldü. 2020 Bağlanabilir Araba Ödülü’nün sahibi olan vasıta, sürücüye sezgisel ve teknolojiyle donatılmış bir sürüş deneyimi sunuyor. Pure Panel donanımı baştan sona sürücü, kokpitte gösterilen tüm bilgileri gerçeğe çok yakın bir şekilde algılıyor. 

Opel Mokka-e’de yer alan 7,0 inçlik multimedya ekranı, adamakıllı sürücü odaklı tasarlanmakla birlikte Multimedya Navi Pro desteği sunuyor. Kokpit bölgesinde bulunan 12,0 inçlik gösterge paneli ise sürüş ve araçla ilgili tüm detayları sürücüye aktarıyor. 

Opel Mühendislik Bölümü Genel Müdürü Marcus Lott, Mokka-e’nin 2020 Bağlanabilir Otomobil Ödülü’nü almasıyla ilgili şu sözleri dile getirdi; “Yeni Opel Mokka-e ile müşterilerimize son derece kapsamlı ve eksiksiz bir paket sunuyoruz. Sürücüler gereksinim duydukları bütün bilgileri dijital Pure Panel’in iki geniş ekranından alıyor. Veri-gösteri sistemi bununla beraber ileri seviyede bağlanabilirlik sunuyor. Sistemlerin kullanımı sezgisel olup ‘OpelConnect’ hizmetleri sürüşü daha da neşe saçan ülkü getiriyor.”

Comments
To Top