Haber

OnePlus’ın Nord SE’yle Sunması Beklenen 65 W’lık Şarj Aleti Ortaya Çıktı

OnePlus'ın Nord SE'yle Sunması Beklenen 65 W'lık Şarj Aleti Ortaya Çıktı

2020 yılı, akıllı telefon üreticisi OnePlus için epeyce kayda değer bir yıldı. Şirket, bu yıl yalnızca amiral gemisi zeki telefon üreticisi olmaktan çıkmış, orta segment kullanıcılara da hitap etmeye başlamıştı. İlk olarak temmuz ayında OnePlus Nord ile başlayan bu macera, geçtiğimiz ay tanıtılan Nord N100 ve N10 5G ile devam etmişti.

Son çıkan haberlere kadar OnePlus, orta segment kullanıcılara 2021 yılında da hitap etmeye devam edecek. Şirketin 2021 yılında bu hedefinde çıkaracağı birincil telefonsa OnePlus Nord SE modeli olacak. Telefon, iddialara göre 2021 yılının birincil çeyreğinde kullanıcılarıyla buluşacak.

OnePlus’ın 65 W hızlı şarj destekli yeni sorumluluk aleti ortaya çıktı:

oneplus

OnePlus’ın yine iddialı olmasını beklediğimiz OnePlus Nord SE, bugün TUV Rheinland’dan aldığı yeni bir sertifikayla karşımıza geldi. Sertifika, OnePlus’ın yeni bir çok miktar cihazına aitti. Şirketin bu sorumluluk cihazı 65 W seri sorumluluk desteğine sahip olarak gözüküyordu. Bu da gözleri OnePlus Nord SE’ye çevirdi.

TUV Rheinland’da yer alan detaylara tarafından OnePlus’ın yeni çok miktar aleti ayrıca 15 W ayrıca de 65 W yük desteğine sahip olacak. Bu sertifikayla birlikte doğan yeni iddialara göreyse OnePlus’ın yeni telefonu Nord SE, 65 W seri sorumluluk desteğine sahip olacak. Keza telefon, OnePlus Nord’a kadar bir takım iyileştirmelere de konut sahipliği yapacak.

oneplus nord

OnePlus Nord SE, iddialara tarafından 4.500 mAh’lik bir bataryaya ev sahipliği yapacak. Telefonun işlemci kısmındaysa bizi tekrar Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisi karşılayacak. Telefonun ekranı, sahip olacağı 90 Hz ekran tazeleme hızıyla epeyce pürüzsüz bir tecrübe sunacak.

OnePlus’ın Nord SE’yi ne zaman tanıtacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Ama beklentiler şirketin yeni telefonunu mart ayında tanıyacağı yönünde. Hem telefon, yeni OnePlus 9 serisiyle birlikte de tanıtılabilir. Zira OnePlus Nord’un da birincil etapta OnePlus 8 serisiyle tanıtılması planlanıyordu oysa COVID-19 bunun önüne geçmişti.

Comments
To Top