Haber

OnePlus’ın ilk giyilebilir cihazı, iki haftalık pili olan bir bütçe fitness takipçisidir

OnePlus’ın ilk giyilebilir cihazı, iki haftalık pili olan bir bütçe fitness takipçisidir

OnePlus, yürek atış hızı ve kan oksijen doygunluğu monitörleri, fitness ve uyku takibi ve iki haftaya dek pil ömrü sunan ilk fitness takipçisi OnePlus Band’ı duyurdu. Başlangıçta Android ile çalışır ancak iOS ile çalışmaz; OnePlus, iPhone’larla uyumluluğun sonradan ekleneceğini söylüyor. OnePlus Band, 13 Ocak’tan itibaren 2,499 (takriben 34 $) fiyatla Hindistan’da satışa sunulacak, ancak küresel bir sürüm demin açıklanmadı.

OnePlus Bandı, şirketin akıllı telefonlar dışındaki en son baskısıdır. TV’ler ve gerçek kablosuz kulaklıklar da dahildir. Giyilebilir aygıt, kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyelerini izleme yeteneği ve yerleşik 13 egzersiz modu desteği doğru başta fitness için planlanmış görünüyor. bununla birlikte, uyku izleme özelliğine de sahiptir ve bildirimlerin yanı sıra müzik çalma ve kamera deklanşör kontrollerini görüntüleme desteğiyle bir telefon aksesuarı görevi görebilir.

Ekipman açısından, OnePlus Band 126×294 çözünürlüğe sahip dikdörtgen 1,1 inç OLED ekran ve bir silikon saat kayışı içerir. Siyah, lacivert ve “mandalina grisi” renklerde mevcuttur ve IP68 toz ve su geçirmezlik derecesine sahiptir. 5ATM derecesi, 50 metreye değin derinlikte 10 dakika boyunca suya dirençli olduğu anlamına kazanç. Dahili olarak, OnePlus’ın iki haftaya dek pil ömrü sunması gerektiğini söylediği 100 mAh’lik bir pil var.

OnePlus Band, şimdi Android için mevcut olan ve OnePlus’ın reklamını yaptığı OnePlus Sağlık Durumu uygulaması aracılığıyla yönetiliyor ve sağlık durumu verilerini tahlil edebiliyor ve bireysel fitness hedefleri vermek için kullanılabiliyor. Ama, “en iyi tecrübe” için OnePlus, Bandı bir OnePlus zeki telefonla eşleştirmeniz gerektiğini söylüyor. İOS için bir OnePlus Health uygulaması, grubun lansmanından sonra gelecek.

Comments
To Top