Haber

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition’ın Kordonu Ortaya Çıktı

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition'ın Kordonu Ortaya Çıktı

Özellikle son yıllarda teknoloji ürünlerinde özel edisyonların çıktığını sık sık görmeye başladık. Bunlardan bir her birine Mandalorian temalı Xbox oyun kumandasıydı. Keza özel bir edisyon duyurusu, Çinli zeki telefon üreticisi OnePlus‘tan da gelmişti.

BBK Electronics’in daha alçak kuruluşu olan OnePlus, CD PROJEKT RED ile meslek birliğine gittiğini duyurmuştu. İki şirket arasındaki bu iş birliğinin meyvesi ise OnePlus 8T Cyberpunk Edition olmuştu. Ancak görünen o ki, OnePlus’ın Cyberpunk temalı özel edisyon ürünleri sadece akıllı telefonlarla sınırlı kalmayacak.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition geliyor

oneplus watch cyberpunk 2077, oneplus watch cyberpunk 2077 edition kordonu

Digital Chat Station tarafından ortaya çıkarılan bir bilgiye takriben OnePlus, az önce çıkarmadığı OnePlus Watch için bundan başka Cyberpunk 2077 edisyonu çıkarmayı planlıyor. Şirketin bu planını ciddi ölçüde doğrulayan şey ise yukarıda da görmüş olduğunuz sarı siyah renklere ve Cyberpunk yazısına sahip saat kordonu oldu.

Saatin sarı siyah renkli kordonunun üstünde OnePlus ve Cyberpunk yazılarının yer aldığı görünüyor. Fakat saatin kendisinin nasıl göründüğüne dair herhangi bir veri elimizde bulunmuyor. Ayrıca OnePlus Watch ile ilgili ortaya çıkan son haber, şirketin ilk giyilebilir ürününün çıkışının ertelenebileceği yönündeydi.

OnePlus Watch’un ilk olarak ekim ayının sonlarında çıkış oluşturacağı ifade edilmiş ancak sonradan bu tarihin ötelendiği dile getirilmişti. Aslında saatin kayışının ortaya çıkmış olması, saatin kendisinin de çıkış tarihinin yaklaşmış olabileceğini gösterse de demin belirli bir çıkış tarihi açıklanmış değil. Peki, siz OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition‘ı, en azından kordonlarını, nasıl buldunuz?

Comments
To Top