Haber

OnePlus 9 Pro’nun daha hızlı 45W kablosuz şarj sunacağı söylentileri

OnePlus 9 Pro'nun daha hızlı 45W kablosuz şarj sunacağı söylentileri

Max Jambor’un Voice’ta yayınladığı bir gönderiye göre, OnePlus 9 Pro’nun daha çabuk 45W kablosuz çok miktar ve kablosuz kulaklık gibi aksesuarları yüklemek için ters kablosuz çok miktar özelliğine sahip olduğu söyleniyor.

OnePlus 8 Pro, kablosuz çok miktar özelliğine sahip birincil OnePlus cihazı, ama 30W ile sınırlandırıldı. 45 W’a varan bir artma dikkate bedel bir artma olur ve 8 Pro’nun 30 dakikada yüzde 50 olan şarjından daha seri yük hızlarına müsade verebilir. Daha hızlı kablosuz şarj, 9to5Google’a tarafından OnePlus 9 Pro’nun OnePlus 8T’nin 65W kablolu şarjına sahip olabileceğini de gösterebilir. Fakat OnePlus, şarjı iyileştirmeye karar verirse, gelişmiş bir ekran ve 5G desteği gibi öteki amiral gemisi özelliklerinin pili eskisinden daha süratli tüketmesi potansiyel olarak faydalı olabilir.

OnePlus 9 Pro’da zıt kablosuz şarj, için bir ilk olacaktır. OnePlus. Geçtiğimiz birkaç sene içinde, Pixel 5’in Pil Paylaşımından Galaxy S20 hattındaki Kablosuz Şiddet Paylaşımına değin çoğu amiral gemisi Android telefon bu özelliği benimsedi. Bu telefonlar gibi, zıt kablosuz sorumluluk, kablolu bir bağlantıdan elde edebileceğinizden muhtemelen daha yavaş olacaktır, oysa yine de OnePlus için kullanışlı bir özelliktir.

OnePlus Pro 9’un geri kalanı bir gizem olarak kalır, oysa OnePlus 9’un bir prototipinin görüntüleri ve teknik özellikleri sızdırıldı, bu da bize yeni serinin esas özelliklerinin epeyce iyi bir göstergesini veriyor. Dikkate layık birkaç tanesine aralarında 120Hz ekran, Snapdragon 888 işlemci ve 4,500mAh batarya bulunur. OnePlus’ın en yeni telefonlarının beklenen ilkbahar lansmanına yaklaşırken daha fazla sızıntı ve söylenti olup olmadığına bakın.

Comments
To Top