Haber

Öğrencilerin Canlı Derste Öğretmenleri Deniz Bey’e Yaptığı İçinizi Isıtacak Sürpriz (Video)

Öğrencilerin Canlı Derste Öğretmenleri Deniz Bey'e Yaptığı İçinizi Isıtacak Sürpriz (Video)

Bir grup öğrenci, koronavirüs salgını sebebiyle aylardır sınıftan uzaktan, çevrimiçi ortamda ders vermeye çalışan öğretmenlerine minik bir sürpriz düzenledi. Öğrencilerin hazırladığı sürpriz ve öğretmenleri Deniz Bey’in verdiği şehvetli tepki TikTok’ta viral oldu.

Daha önce benzerleri çekilen bu videoda teknolojiyle arasının böylece de iyi olmadığını varsayım ettiğimiz Hoca Deniz Bey, öğrencilerini ekranda göremeyince “Ben şu lahza bilgisayarla boğuşuyorum, haberdar değilsiniz siz” diyor.

Bir öğrencinin “Bizi görüyor musunuz Deniz Bey?” sorusu üzerine Deniz Öğretmen, öğrencisi Handan’ın dediklerini yaptığını fakat gerçi görüntünün gelmediğini belirtiyor. Bunun üzerine öğrencisinden “Çünkü Deniz Bey, size göstermemiz gereken bir şey var” yanıtı geliyor ve 3’ten geriye doğru saymaya başlıyor.

Herkesin ellerinde “Sizi fazla seviyoruz Deniz Bey”, “İyi ama varsınız” yazılmış notlarla ekranda görünmesinin arkasından şaşıran öğretmenimiz, duygusal anlar yaşıyor.

Sürpriz üstüne baş döndürücü bir ifadeyle “Ya çocuklar ya… Ya, ne yaptınız siz ya! Vallahi billahi…” tepkisini veren Deniz Bey, şaşkınlığını üzerinden attıktan sonradan “Fazla mutlu oldum çocuklar ya fazla mutlu oldum, ben de sizi ya. Vallahi heyecanla bekliyorum sizin derslerinizi” diyerek ne değin mutlu olduğunu dile getiriyor.

TikTok üstünde 1,5 milyondan pozitif görüntüleme alan video, kısa sürede viral hâle geldi. Videoya 300 bine yakın alkış gelirken, yapılan yorumlarda ise öğrencilerin fazla güzel bir işe imza attığı belirtildi.

Comments
To Top