Haber

Oculus Quest, çok yakında çoklu kullanıcı desteği alıyor

Oculus Quest, çok yakında çoklu kullanıcı desteği alıyor

Facebook, Oculus Quest kulaklıklarının yakında aniden çok kullanıcıyı destekleyeceğini duyurdu. İşlevsellik, Quest sahiplerinin kulaklıklarında ikincil hesaplar ayarlamasına olasılık tanıyacak ve bu, öteki şahısların oturum açmasına ve birincil kullanıcı göre paylaşılan içeriğe erişmesine ve aynı zamanda öbür kaydetme verileri ve başarıları korurken erişmesine ihtimal tanıyacak.

Ilk hesap sahibi, Facebook, satın aldıklarınızı daha sonra üç kulaklıkta paylaşabileceğinizi söylese de, tek bir cihazda üç ikincil hesap ekleyebilir ve uygulamaları paylaşabilirsiniz; şirket keza geri bildirime tarafından bu parametreleri ayarlayabilir. Uygulamalar, paylaşım işlevine otomatik olarak dahil edilecek, oysa geliştiriciler 12 Şubat’tan önce devre dışı bırakabilirler.

İlgili

Facebook’un ‘tek kimlik’ kuralının & nbsp; VR

Oculus Quest 2 incelemesi: daha iyi, daha ucuz VR

Quest 2’nin Facebook hesabı gereksinimi tartışmalıydı ve burada hiçbir şey değişmedi – ikincil hesap kullanıcılarının bir Facebook hesabıyla oturum açması gerekecek kendilerine ait. Halihazırda pat diye pozitif Quest kullanıcısı olan haneler için bu özelliklerin hayatı kolaylaştırması gerekir.

Facebook, işlevselliğin gelecek ay Quest 2’ye deneysel olarak geleceğini söylüyor, yani bir geçişle etkinleştirebilirsiniz Orijinal model de dahil edinmek üzere tüm Quest başlıklarında yayınlanmadan önce ayarlar menüsünde.

Comments
To Top