Haber

Obi-Wan Kenobi Dizisinde Darth Vader’ı Kimin Canlandıracağı Belli Oldu: Hayden Christensen

Obi-Wan Kenobi Dizisinde Darth Vader'ı Kimin Canlandıracağı Belli Oldu: Hayden Christensen

Dünyanın en büyük ziyafet şirketlerinden biri olan Disney, çevrimiçi yayın platformu Disney+’ta yayınlanacak yeni dizisi Obi-Wan Kenobi ile Star Wars hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmayı başaracak gibi duruyor. Zira Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy tarafından yapılan açıklamalara göre Hayden Christensen, Obi-Wan Kenobi dizisinde Darth Vader rolünü her tarafta canlandıracak.

Konuyla ilgili olarak Star Wars devlete ait Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise “Hayden Christensen, Ewan McGregor’a katılarak Obi-Wan Kenobi’de Darth Vader’a geri dönüyor. Orijinal dizi, Sith’in İntikamı’ndan 10 sene sonra geçiyor ve Disney+’a geliyor.”  ifadelerine yer verildi.

Disney+’ta yayınlanacak Obi-Wan Kenobi dizisinin çekimleri Mart 2021’de başlayacak

darth vader

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Christensen, “Anakin Skywalker’ı oynamak inanılmaz bir yolculuktu” ifadelerini kullanırken; “Tabiki, Anakin ve Obi-Wan son gördüğümüzde böylece de iyi şartlarda değillerdi… Deborah Chow gibi harika bir yönetmenin bizim için ne planladığını bakmak garip olacak. Ewan ile yeniden çalışmaktan heyecan duyuyorum. Geri dönmek iyi hissettiriyor.” biçiminde konuştu.

Obi-Wan Kenobi ilk olarak geçtiğimiz sene Disney’in D23 etkinliğinde duyurulmuştu. Şu lahza için hakkında fazla az bilgiye sahip olduğumuz yapımın çekimleri, gelecek yılın mart ayında başlayacak. Dizinin Disney+’taki yayın tarihi hakkında ise emin bir tanımlama üretilmiş yok.

Comments
To Top