Haber

NVIDIA Türkiye, Çekiliş ile Cyberpunk 2077 ve Steam Kodu Hediye Edecek

NVIDIA Türkiye, Çekiliş ile Cyberpunk 2077 ve Steam Kodu Hediye Edecek

NVIDIA Türkiye, Twitter üzerinden öyle fazla oyunseveri heyecanlandıracak bir kampanya duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu kampanya kapsamında bir oyunsever, son günlerin en çok konuşulan oyunu Cyberpunk 2077‘ye sahip olma imkanı yakalayacak. 9 oyunsevere ise 100’er TL’lik Steam Cüzdan kodu armağan edilecek.

NVIDIA Türkiye’nin kampanyası, platformdaki öteki çekilişlerle epeyce benzer bir işleyişe sahip. Buna tarafından çekilişe katılmak için; paylaşılan postu beğenmeniz, retweet etmeniz ve “#RTXOn” etiketini de kullanarak yanıtlamanız gerekiyor. Söz konusu çekilişin kazananları, 18 Aralık Cuma günü saat 20:00’de yeniden NVIDIA Türkiye’nin resmi Twitter hesabından açıklanacak.

NVIDIA Türkiye’nin söz konusu çekiliş ile ilgili paylaşımı

NVIDIA Türkiye Cyberpunk 2077 kampanyası

NVIDIA Türkiye’nin, 1 kişiye Cyberpunk 2077, 9 kişiye de 100’er TL’lik Steam Cüzdan kodu hediye edeceği çekilişe burada bulunan bağlantıyı kullanarak ulaşabilir ve şartları yerine getirerek katılabilirsiniz.

sırası gelmişken, CD PROJEKT RED tarafından geçtiğimiz hafta itibarıyla piyasaya sürülen Cyberpunk 2077’nin oyunseverleri bütün anlamıyla 2’ye böldüğünü söyleyebiliriz. Bir Takım oyuncular, oyunun senelerdir geliştiriliyor olmasına karşın sayısız bugla dolu olduğunu söylerken, bazı oyuncularsa buglara rağmen oyunun benzersiz bir deneyim sunduğunu savunuyorlar.

Comments
To Top