Oyun

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti’ye sahip bu dizüstü oyun bilgisayarı 700 doların altında satışta

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti'ye sahip bu dizüstü oyun bilgisayarı 700 doların altında satışta

344,99 ABD Doları TASARRUF EDİN: Genelde 1.044,98 ABD doları olan Dell G5 15 dizüstü oyun bilgisayarı (256 GB SSD, 8 GB RAM) markanın web sitesinde 22 Ocak itibarıyla yalnızca 699,99 ABD dolarına satılmaktadır.

< Açılış ​​oyun dizüstü bilgisayar teknik özellikleri laf konusu olduğunda, uzmanlar arasındaki genel GPU us birliği şu şekilde görünüyor: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti, dolar başına zorlama açısından göze çarpıyor. Nvidia, onu fantezi, yüksek performanslı Turing mimarisiyle donatarak ama ışın izleme ya da derin öğrenme bileşenlerini çıkararak Tech Radar'a kadar son derece sağlam bir orta sınıf grafik kartı haline getirdi.

GeForce GTX 1660 Ti GPU fiilen Dell G5 15 oyun dizüstü bilgisayarını bu değin sevmemizin nedenlerinden biri: Makinenin fazla akla uygun bir fiyat noktasında önemli güce öncelik vermesini sağlıyor. (10. nesil Intel Core i5 işlemci de muhakkak hasar vermez.) Raslantı, Dell’in 8GB RAM’li 256GB modeli şu anda yalnızca 699,99 $ ‘a satışta – 1.044,98 $’ lık önerilen perakende fiyatı% 33 daha düşük.

AYRICA BAKINIZ: 2021’de oynamak için sabırsızlandığımız 10 video oyunu

Bütün bu gücün birkaç dezavantajı var , FWIW: Mashable alışveriş muhabiri Dylan Haas’ın, en iyi oyun dizüstü bilgisayarları derlememizde Dell G5 15’in özel bir özetinde belirttiği gibi, piyasadaki en ince veya en güzel model değil – azıcık görmek istiyorsanız Dell’in şık Alienware serisine göz atın hakiki parıltı – ve çift fanlı soğutma sistemiyle bile daha uzun oyun seanslarında ısınma eğilimindedir. Ancak, birincil dizüstü oyun bilgisayarınızda ardındaki olduğunuz şey tam güçse, bu küçük sorunları kusura bakmamak oldukça kolaydır (özellikle çok yerinde bir fiyata).

Dell, Bu fırsat, hala fırsatınız varken bundan yararlanın – aşağıdaki mavi düğme sizi doğrudan markanın web sitesindeki Dell G5 15 ürün sayfasına götürecektir.

Dell See’de 344,99 $ tasarruf edin Ayrıntılar

İlgili içeriği keşfedin:

PC oyunları, PS4 ve Xbox One için en iyi 10 oyun kulaklığı

En İyi oyun fareleri

Bu oyun koltukları, oyun deneyiminizi en üstteki düzeye çıkaracak

Comments
To Top