Haber

Nintendo Switch satın alabileceğiniz yer burasıdır

Nintendo Switch satın alabileceğiniz yer burasıdır

Nintendo Switch, bu harika derecede güç dönemde ruh halini hafifletebilecek öteki her şey gibi, yetkisiz tedarik ediliyor. Ve Best Buy, Amazon ve Walmart gibi perakendeciler bu ürünü stoklarına alır almaz, tez satılır. Bir Switch satın alma fırsatını kaçırmak can sıkıcı olabilir – lakin korkmayın! Bu makalenin amacı, perakende satışta genellikle maliyetten fazlasını ödemeden bütün da bunu yapmanıza yardımcı olmaktır.

Nerede, ne zaman ve nasıl satın alabileceğinizi bulmak için web’de bir göz atıyoruz. bir Nintendo Switch (TV’nize takabileceğiniz ya da taşınabilir uygulama için kaldırabileceğiniz) veya bir Switch Lite (konsolun sadece taşınabilir sürümü) ve keza iyi fırsatlar gibi görünen tüm paketler.

Stokların, hatta önceden sahip olunan ya da tamir edilmiş konsollar arasında bile, salgın esnasında hızla tükenmeye devam edeceğini unutmayın. Ama bu makaleyi en son stoktaki tekliflerle aktüel yakalamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve her teklifin ne süre yayınlandığını size bildireceğiz. Bir şey satıldığında size haber vermeye çalışacağız.

Comments
To Top