Oyun

Nintendo Switch için ‘Ring Fit Adventure’ sadece 69,99 $ ‘a tekrar satışta

Nintendo Switch için 'Ring Fit Adventure' sadece 69,99 $ 'a tekrar satışta

10 ABD doları tasarruf edin: Nintendo Switch için etkileşimli fitness oyunu Ring Fit Adventure, stoklar tükenirken 7 Ocak itibarıyla Amazon’da 69,99 ABD dolarına satılıyor.

Yılbaşı için fitness kararları önemli olabilir, ancak neredeyse hiç eğlenceli değildir. Hem, bu ay konut spor salonu ekipmanlarında bulacağınız tüm fırsatlara karşın (stokta varsa) seri bir şekilde fiyatı yüksek olabilirler. Öyleyse niçin şimdiye dek yapılmış en iyi fitness oyunlarından biriyle yeni bir eliptik bisiklet için para ödemeden azıcık eğlenmeyesiniz?

AYRICA BAKIN: En iyi 7 fitness takipçisi çünkü orada gerçekten fazla pozitif var

hemen sarf malzemeleri tükenirken, Ring Fit Adventure for the Nintendo Switch Amazon’da 69,99 dolara satılıyor. % 12 indirimi bakmak için oyunu sepetinize eklemelisiniz. Bu kulağa öyle güzel gelmese de, herkes evden antrenman gerçekleştirmek zorunda kalırken bu oyun 2020 baştan başa çabucak satıldı. Ve 70 dolardan daha düşük bir fiyata, herkesin keyif alabileceği eksiksiz bir fitness deneyimi yaşarsınız.

Ring Fit Adventure, herkesi içine çeken daha akıcı bir alıştırma sunar. Oyun, renkli bir fantezi dünyasını keşfederken oyun içi hareketleri kontrol edebilmeniz için ilave Ring-Con ve but askısı aksesuarları içerir. Düşmanlarla savaşırken ve ufak oyunları tamamlarken ter atmak için temelde bu kontrolleri iş yapmak, koşmak ve öteki antrenmanları gerçekleştirmek için kullanırsınız. Ayrıca, alıştırma rutinlerini özelleştirme şansı sunar ve her yaştan ve maharet düzeyinden insanın işe başlayıp kendi yollarına çıkacakları bir yer bulabileceği vaatleri sunar.

Yeni 2021 antrenman rejimlerinizin sıkıcı olması gerekmiyor. Keyfinize bakın ve Ring Fit Adventure’ı sadece 69,99 $ karşılığında aldığınızda oyuncuların nasıl şekle girebileceğini görün.

Nintendo Switch için 'Ring Fit Adventure' yalnızca 69,99 ABD dolarına yeniden satışa sunuldu

Amazon’da 10 ABD doları tasarruf edin Ayrıntılara Bakın

İlgili içerik:

Kalp atış hızınızı izlemek için en iyi 10 fitness takipçisi

Evde alıştırma gerçekleştirmek için en iyi çevrimiçi yoga hizmetleri

En iyi çevrimiçi fitness uygulamaları ve dijital koçlar

Comments
To Top