Haber

Nickelodeon bir NFL oyunu yayınladı ve teknolojinin futbolu daha eğlenceli hale getirebileceğini kanıtladı

Nickelodeon bir NFL oyunu yayınladı ve teknolojinin futbolu daha eğlenceli hale getirebileceğini kanıtladı

İnsanlar CBS’de Chicago Bears – New Orleans Saints maçına alıştıysa, tüm slime’ı kaçırmış olabilirler. Daha genç bir izleyici kitlesine karşın bir yayında NFL, Wild Card eşleşmesini Nickelodeon’da eş zamanlı olarak kendi spikerleri, aptal ekran animasyonları ve SpongeBob SquarePants karakterleri ve tabii ancak yeşil çamur taşıyan touchdown kutlamaları ile yayınladı.

Maçın 16:40 PM ET’de başladığı dakikadan sona erdiği saniyeye dek, Nickelodeon’un yayını kaotik bir saçmalık ve bütün bir zevkti. Bir oyuncu gol attığında, direk bölgede balçık topları patlayacaktı. Oyuncuların ayaklarının dibinde beliren bulutlar veya göğsüne ışık saçması gibi dijital sanat, genelde tekrarlar esnasında ortaya çıktı. 15 yaşındaki Gabrielle Nevaeh Green de dahil olmak üzere Nickelodeon yıldızları ağın şovlarına atıfta bulunarak kenardan haber yaptı. İşin içinde olan cümbür cemaat görünürde tüm bunların aptallığını kucaklamıştı.

Yeniliğin bir kısmı hepsinin gösterisiydi; Nickelodeon, NFL oyunlarını yayınlamıyor (bu, Nickelodeon’un sahibi olan ViacomCBS tarafından düzenlenen özel bir çabaydı) ve karakterleri öyle iyi biliniyor oysa, bir köpek yığınından çıkan Squidward ve Patrick Star’ı görmek, bir dizi farklı kitlede işe yarıyor.

Bir TD’den sonraki çamur!

Nickelodeon’daki NFL pic.twitter.com / E82RqeH3AW

– Karmaşık Sporlar (@ComplexSports) 10 Ocak 2021

Yayınlama, ateşli bir rüyadan çıkmış bir şey gibi, bir NFL Wild Card’ın video oyunu simülasyonu gibi hissetmek arasında ince bir çizgide yürüdü oyun ve gerçek bir NFL Wild Card oyunu. Standart bir NFL oyunundan daha renkliydi ve Young Sheldon’ın kuralları izleyicilere çabuk bir şekilde açıkladığı görülmesi, dehşet, göz kamaştırıcı bir deneyim yaratmak yerine sevimli kalmayı başardı. Sports Illustrated’dan Conor Orr’un yazdığı gibi, “Oyunun bütün kişisel öneminden arındırılması ve gurur mutlak bir zevkti.”

Bu Nickelodeon vurgular #pewpewpew pic.twitter.com/xmY8vp20WK

— NFL Retweet (@NFLRT) 10 Ocak 2021

Tipik olarak bir NFL maçı, yayınlama başarılı oldu çünkü izleyicileriyle katiyen konuşmadı. Nickelodeon için aptalca ya da daha çocukça gelmiyordu. Oyun, canlı, eğlenceli ve – Pazar, Pazartesi ve Perşembe günlerini televizyonun karşısına geçip oyun ne olursa olsun izlemek için harcayanlar için – canlandırıcı bir şekilde yeni.

Aynı zamanda en yenilikçi, becerikli ve düpedüz eğlenceyi de yaratabilir. Çabuk bir Twitter araması, Drew Brees bir touchdown için Michael Thomas’a çarptığında uç bölgenin balçıkla sıçradığını görmekten tutku bölge tek kişinin ben olmadığımı ortaya koyuyor.

ViacomCBS’nin bunu yapmanın bir yolunu bulmasını umuyoruz. tekrar 2021-2022 sezonunda ya da en azından denemeye devam ediyor. Hem, yalnızca onu evrene fırlatmak, fakat Disney’in ESPN’ye sahip olduğunu ve ABC ağında eşzamanlı yayın oyunları denediğini düşünürsek, niçin Disney Channel’da bir oyun yayınlamanın bir yolunu bulmuyorsunuz? Elsa ve Olaf canlı açıklama sağlayabilir! Kaptan Amerika ve Demir Adam iki rakip takımı temsilcilik edebilir ve savaşabilir! Touchdown olduğunda ışın kılıçları uç bölgede parlayabilir!

NFL oyunlarının tekrar tekrar ciddi olması gerekmez. Nickelodeon, dört çeyrek baştan başa birazcık Sünger Bob yanına alacak çocuklar ve yetişkinlerden oluşan heyecanlı bir izleyici kitlesi olduğunu kanıtladı.

#CHIvsNO’dan EN İYİ @Nickelodeon anları! (h / t @NFLUpOfficial, @NFLonCBS) #SuperWildCard pic.twitter.com/dAuhPjxt2h

— NFL (@NFL) 11 Ocak 2021

.

Comments
To Top