Haber

Netflix’in The Witcher Dizisinin 2. Sezon Çekimlerine Ait Yeni Görseller Paylaşıldı

Netflix’in The Witcher Dizisinin 2. Sezon Çekimlerine Ait Yeni Görseller Paylaşıldı

Önümüzdeki yıllarda CD Projekt RED kadar benzer isimli kitaptan uyarlanan oyun serisi The Witcher, günümüzde büyük bir popülariteye sahip. Geçtiğimiz yıl Netflix’te dizi olarak da karşımıza çıkan bu cazibeli inanılmaz hikaye, dizinin yakaladığı başarının peşinde çabuk bir şekilde 2. sezon çekimleri için de incelemeler başlamıştı. 

2021 yılında yeniden Netflix’te yayınlanması beklenen The Witcher’ın ikinci sezon çekimlerine ait yeni görseller gelmeye devam ediyor. Geçen birkaç aydan beri çekimleri devamlı yeni sezona ait paylaşılan son fotoğraflarda Yennefer ve onun beraberindeki o kadar çok büyücüyü görebiliyoruz. Paylaşılan görsellere baktığımızda az daha tamamının büyücülerden oluştuğunu görüyoruz. Bu da bize gösteriyor ancak yeni sezonda da büyücüleri birlikte görmeye devam edeceğiz. 

2. Sezonda neler olacak?

Kitaplar ve oyunlardan bildiğimiz hikayeye tarafından The Witcher’ın ikinci sezonunda Geralt’ın Ciri’yi Kaer Morhen’e götürüp eğittiğini göreceğiz. Bu noktada muhakkak farklı alanlara yönlendirilmiş aksiyon sahneleri ve yolculuklar görmeyi bekliyoruz. Hem Netflix, diziyi her noktada kitaplara uygun bir şekilde götürmek istememiş olabilir. 

İkinci sezon çekimleri ne süre bitecek?

The Witcher’ın yeni sezonuyla ilgili en fazla merak edilen şey ne vakit yayınlanacağı. Dizinin ne süre yayınlanacağı hala bilinmiyor, ancak çekimlerin Şubat 2021 tarihinden önce tamamlanacağı öngörülüyor. Dizinin çekimleri tamamlandıktan sonradan ise ilkbahar – yaz aylarında Geralt’ın maceralarına birlikte tanık olmayı bekliyoruz. Dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri farkında olan etmeye devam edeceğiz.

Comments
To Top