Haber

Netflix’in Dizisini İptal Ettiği Daredevil’in Örümcek Adam 3 Filmiyle Geri Döneceği İddia Edildi

Netflix'in Dizisini İptal Ettiği Daredevil'in Örümcek Adam 3 Filmiyle Geri Döneceği İddia Edildi

Dünyanın en ünlü süper kahramanları aralarında bulunan Spider-Man‘in önümüzdeki dönemde yeni filmi çıkacak. Marvel Sinematik Evreni‘nde geçecek Spider-Man 3, yavaşça şekillenmeye başladı. Daha önce yapılan açıklamaya tarafından Spider-Man 3 filminde Tom Holland‘ın haricen önceki Spider-Man filmlerinde gördüğümüz Tobey Maguire, Andrew Garfield, Kirsten Dunst ve Emma Stone gibi isimlerle görüşmelerin sürdüğü açıklanmıştı. 

Ortaya çıkan son bilgiler ise özellikle Netflix dizisi Daredevil’i severek izleyen kişileri heyecanlandıracak. Marvel Studios ve Sony ortaklığında çekilecek Spider-Man 3 filminin oyuncu kadrosuna Charlie Cox‘un da Daredevil karakteriyle birlikte gireceği söyleniyor. 2018 yılında Disney’in kendi çevrimiçi yayın platformuna hedefe kilitlenmek için Netflix’teki içerikleri durdurma kararı almasının arkasından üçüncü sezonu ardından iptal edilen Daredevil, sevilen karakter Matt Murdock hayranlarını da üzmüştü.

Daredevil

Şimdi, Marvel ve Sony’nin Spider-Man 3’ü için meydana çıkan raporlara kadar sadece MCU’dan yok Spider-Man evreninden geniş bir oyuncu kadrosu toplanıyor. Kayda Değer kaynaklardan gelen bilgiye takriben bu isimlerden birisi Charlie Cox olacak. 

Daredevil, Netflix nedeniyle Marvel evrenine giremiyordu

Marvel ve Netflix‘in anlaşmasına tarafından dört orijinal Netflix Marvel dizisindeki karakterlerin 29 Kasım 2018’den itibaren iki sene boyunca başka bir film ve dizide görünmesini engelleyen bir madde vardı. Bu maddenin ortadan kalkmasıyla birlikte bu dizilerdeki oyuncuların da tekrar önü çözülmüş oldu. Bunun sonucunda da Daredevil gibi sevilen karakterlerin Marvel Sinematik Evreni’ne girmesinde bir engel kalmadı. 

Daredevil

Daredevil’in Spider-Man 3’te yer alıp almayacağı hala net olarak bilinmiyor, fakat önümüzdeki günlerde konuyla ilgili net bir yorumlama yapılması bekleniyor. aynı zamanda Netflix’te yayınlanan bir başka Marvel dizisi The Punisher‘ın da önümüzdeki dönemde Disney+’a dizi olarak gelmesi bekleniyor. Peki sizler Daredevil’in Spider-Man 3’te yer almasını ister misiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top