Haber

Netflix, The Witcher’ın İlk Sezonundaki Bazı Çekim Hatalarını Paylaştı

Netflix, The Witcher'ın İlk Sezonundaki Bazı Çekim Hatalarını Paylaştı

20 Aralık 2019’da birincil sezonuyla çıkış yapan Netflix’in The Witcher dizisi, The Witcher dünyasına meraklı ve tanıdık olanların fazlasıyla hoşuna giden bir üretim olmuştu. Henry Cavill’in Geralt of Rivia’yı canlandırdığı dizi, The Witcher kitapları baz alınarak hayata geçirilmiş ve atmosferi bir şekilde yansıtmıştı.

İlk sezonun sona ermesiyle birlikte izleyiciler, The Witcher’ın ikinci sezonunun yolunu gözlemeye başlamışlardı. Aradan geçen bir yıla karşın The Witcher’ın ikinci sezonunu ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih verilmedi. Yeni sezonun yolu gözlenirken Netflix, bugün The Witcher’ın ilk sezonundaki çekim hatalarını paylaştı.

Birinci sezondaki çekim hataları:

Netflix Türkiye tarafından paylaşılan “Anlık Çılgın Çekim Hataları” başlıklı videoda The Witcher’ın birinci sezonu çekilirken yaşanan eğlenceli çekim hataları gösteriliyor. Maalesef sadece bir dakika uzunluğunda olan video, The Witcher setinde yaşanan eğlenceli anlara yer veriyor.

The Witcher’ın ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı netlik taşımazken bu konuda bir takım iddialar mevcut. Hemen Şimdi çekimleri devam eden dizinin çekimlerinin şubat ayı gibi bitmesi beklenirken ikinci sezonun 2021’in son çeyreğinde sabırsızlıkla bekleyen izleyicilere sunulacağı söyleniyor.

The Witcher, son haftalarda her yerde haberlere konu olmaya başlamıştı. Dizinin sezon çekimlerine ait yeni görseller geçtiğimiz haftalarda paylaşılmış, bundan 6 gün önceyse Henry Cavill sette yaralanmış, çekimler durdurulmuştu. Geçtiğimiz günlerdeyse The Witcher’ın setinden yeni bir fotoğraf paylaşılmıştı.

Comments
To Top