Haber

Netflix, Cobra Kai Dizisinin Üçüncü Sezonunu Bir Hafta Erken Yayınlayacak

Netflix, Cobra Kai Dizisinin Üçüncü Sezonunu Bir Hafta Erken Yayınlayacak

Yayınlama hayatına YouTube Red’e (Şimdiki ismiyle YouTube Premium) özel olarak başlayan ve 2021’in haziran ayında Netflix’e geçen Cobra Kai’nin üçüncü sezonu fazla yakında geliyor. 1984 yılında yayınlanan The Karate Kid filminin devamı özelliğinde çekilen aksiyon komedi dizisinin üçüncü sezonunun yayınlama tarihi, 8 Ocak 2021 olarak belirlenmişti.

Netflix, YouTube üstünde dizinin fragmanını da yayınlamıştı. Yayınlama tarihi 8 Ocak 2021 olarak açıklanan yeni sezon ile ilgili dizinin sevenlerini sevindirecek yeni bir haber paylaştı. Netflix, dizinin oyuncularından William Zabka’nın oynadığı kısa bir video ile dizinin yeni sezonunun yeni yayın tarihini duyurdu.

Cobra Kai’nin üçüncü sezonu 1 Ocak’ta yayında:

YouTube özel içeriği olarak yayınlama hayatına başlayan Cobra Kai, iki başarılı sezonu geride bırakmıştı. daha sonra YouTube’un iş planlarının değişmesiyle birlikte Netflix bu fırsattan yararlanıp Cobra Kai dizisini kendi platformunda yayınlamak için çalışmalara başlamıştı. Üçüncü sezonun çekimleri ve kurgusu en ince ayrıntısına kadar bitti ve geriye doğru sadece yeni bölümlerin Netflix üstünde seyircilerin beğenisine sunulması kaldı.

Yapılan açıklamaya kadar normalde 8 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak olan yeni sezonun yayınlama tarihi bir hafta erkene alındı. Bu da dizinin üçüncü sezonunun 1 Ocak 2021’de yayında olacağı anlamına geliyor. Dizinin önceden YouTube üstünde yayınlanan birincil iki sezonu ise hemen Netflix üstünde izlenebilir durumda.

Comments
To Top