Haber

NBA 2K21’in Yeni Nesil Sürümünü Gösteren Fragman Yayınlandı

NBA 2K21’in Yeni Nesil Sürümünü Gösteren Fragman Yayınlandı

2K Games’in popüler oyunu NBA 2K21, yeni tür konsollarda özel bir paketle çıkış yapacak. Oyunu eski nesil konsollarda satın alacak oyuncular yeni nesilde de bu oyunu oynayabilecek olsa da eğer yeni cins konsolların tüm gücünden kullanmak istiyorlarsa özel bir paket almaları gerekecek. 

2K Games, bugün yeni tür konsollara özel NBA 2K21 sürümüyle ilgili bir fragman paylaştı. “Welcome to the City” isimli fragman, NBA 2K21’in MyPlayer modundaki yenilikleri gösteriyor. Bu zamana kadar oyuna gelen en büyük haritanın da ekleneceğini müjdeleyen yeni fragman, oyunun yeni tür konsollarda fazladan para vererek satın almanın avantajlarını da oyunculara gösteriyor.

NBA 2K21 Welcome to the City fragmanı:

NBA 2K21’in yeni nesil sürümü ne zaman çıkış yapacak?

PS4 ve Xbox One için 4 Eylül’de piyasaya meydana çıkan NBA 2K21, 10 Kasım’da Xbox Series X/S, 19 Kasım’da ise PlayStation 5’e çıkacak.

Genelde eski nesillerden yeni nesile meydana çıkan oyunların herhangi bir ilave ücret ödemeden yükseltmeye imkan tanıdığını gördüğümüz bu günlerde 2K Games’in biraz riskli bir saldırı yaptığını söyleyebiliriz. Bu hamlenin nasıl sonuçlanacağını ise önümüzdeki günlerde görebileceğiz.

Yeni tür konsolda NBA 2K21, eski nesildekiyle karşılaştırıldı

Geçtiğimiz günlerde BBall Creator 2K isimli YouTube kanalı, NBA 2K21’in PS4 ve PS5’teki grafik kalitesini karşılaştırmıştı. İki cins arasına oyunda nasıl bir fark olacağını daha iyi görme şansına eriştiğimiz bu videoda, aradaki detayın çok önemli derecede olduğu görülüyor. Yalnızca karakterler değil, seyirci üzerinde de olağanüstü gelişmeler olmuş durumda. Oyunun yeni nesil sürümüne bu açıdan baktığımızda oyuncuların ilgisini çekebileceğini söyleyebiliriz. 

Comments
To Top