Haber

NBA 2K21 Oyunun Üçüncü Sürümü Xbox Series X, S ve PS5 Platformlarında Yayınlandı

NBA 2K21 Oyunun Üçüncü Sürümü Xbox Series X, S ve PS5 Platformlarında Yayınlandı

2K Sports, NBA 2K21’in yeni tür üçüncü sürümünü Xbox Series X, S ve PS5 konsollarında yayınladı. Yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte ayrıca görsel hem de performans açısından birçok değişiklik ve iyileştirmeler yapıldı. 

NBA 2K21 oyuncuları, oyunda yaşayan olduğu bazı aksaklıkları belirterek şirketin hangi sorunlar üzerine yoğunlaşması gerektiği hakkında şirkete yol gösterdi. 2K Sports, bu geri bildirimleri göz önünde bulundurarak grafik konusunda iyileştirmelerde bulundu. Tatilin de yaklaşmasıyla birlikte City Hall, yılbaşına yerinde bir şekilde süslendi.  

NBA oyuncularının yüzlerinde değişiklikler yapıldı

NBA 2K21 yeni güncelleme

Paul George, Steven Adams gibi 29 NBA oyuncusunun yüz animasyonlarında değişikliğe gidildi. Bunun yanı sıra Utah Jazz City ve Brooklyn Nets City de dahil edinmek üzere 6 öbür takımın saha zeminleri düzenlendi. City temalı üniformalar ve en güncel haliyle uyarlanan yeni sponsor logoları, yeni güncellemelerle birlikte oyunculara sunulmuş oldu.

Oyuncuların bazı oyun modlarında vermiş olduğu olumsuz geri bildirimler, yeni güncellemede büyük rol oynadı. 2K Sports, The City, Pro-Am, The Rec, MyCAREER, MyNBA, MyWNBA, The W ve MyTEAM oyun modlarında yaşanan sorunları ortadan kaldırmak adında iyileştirmeler gerçekleştirdi. Bu modlarda yaşanan donma, takılma ve kayma gibi bakış problemleri olabildiğince düzeltilmeye çalışıldı. 

Comments
To Top