Haber

Motorola RAZR 2’nin Ekranıyla İlgili İlk Ayrıntılar Ortaya Çıktı

Motorola RAZR 2'nin Ekranıyla İlgili İlk Ayrıntılar Ortaya Çıktı

2014 yılında Lenovo kadar satın alınan bir dönemin popüler zeki telefon üreticilerinden Motorola, günümüzde çok gün yüzünde olmasa da zeki telefonlar üretmeye devam ediyor. Motorola RAZR ve RAZR 5G ile katlanabilir akıllı telefon pazarında laf sahibi olmaya başlayan şirket, şu anda de yeni akıllı telefonları üstünde çalışıyor. Motorola RAZR 2 ismiyle çıkması beklenen katlanabilir akıllı telefonla ilgili yeni bilgiler, DisplaySearch ve DSCC’nin kurucusu Ross Young göre ortaya çıktı. 

Ross Young’a tarafından RAZR 2’nin ekran boyutu, selefinde olduğu gibi 6,2 inç olacak. şu anda telefonun ekran boyutu dışarıda çok fazla data sahibi olmadığımız RAZR 2’nin nasıl bir tasarımla geleceği ve ekipman özelliklerinin ne olacağı bilinmiyor. 

Motorola RAZR 5G

Yüksek fiyatla çıkması bekleniyor

Motorola’nın katlanabilir ekranlı telefonu RAZR 2, tıpatıp önceki modellerinde olduğu gibi yüksek fiyat aralıklarıyla çıkış yapacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve 6,2 inç büyüklüğünde OLED bir ekranla gelen katlanabilir akıllı telefon RAZR 5G, 1.399 dolardan satışa sunulmuştu. 6,2 inçlik ekranın dışında katlandığında kullanabileceğiniz 2,7 inçlik ufak bir OLED ekrana da sahip olan RAZR 5G, kompakt yapısıyla beğenilmiş olsa da fiyatı sebebiyle istediği başarıya ulaşamamıştı. 

Motorola’nın katlanabilir telefonu RAZR 2, fiilen daha önce çıkması beklenen bir telefondu oysa COVID-19 pandemisi nedeniyle 2021’den önce çıkmayacağı duyuruldu. Telefonla ilgili hâlâ fazla eksik olan bilgiye sahip olmamız gösteriyor ama yeni akıllı telefonun çıkışı için uzun bir süre var. Peki sizler Motorola’nın katlanabilir zeki telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top