Akıllı Telefonlar

Motorola, Özelliklerine Kıyasla Fiyatı Epey Uygun 3 Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Motorola, Özelliklerine Kıyasla Fiyatı Epey Uygun 3 Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Dün düzenlediği bir etkinlikte yeni akıllı telefonlarını duyuran Motorola, bugün de yeni kablosuz kulaklık modelleriyle tüketicilerin karşısına çıktı. Üç modelle karşımıza meydana çıkan şirket, uygun fiyata kalite arayan tüketicileri etkilemeye çalışacak gibi görünüyor. Motorola’nın yeni kablosuz kulaklıkları, Verve Buds 100, Neckband Verve Rap 105 ve Verve Loop 105 olarak isimlendiriliyor.

Motorola Verve Buds 100, oldukça uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen sahip olduğu özelliklerle şaşırtıyor. 14 saate kadar başvuru formu imkanı sunan kablosuz kulaklık, zinde bass performansının yanı sıra gürültü müdahale etme özelliği doğru de hem müzik ayrıca de arama deneyimini iyileştiriyor. Motorola’ya tarafından bu kablosuz kulaklık, kristal netliğinde mülâkat imkanı sunuyor. Ayrıca kullanıcılar, bu kablosuz kulaklığı Amazon Alexa, Siri veya Google Tezgâhtar ile düzenli olarak kullanılabiliyor. 

Motorola

Motorola Verve Buds 100, kutulu bir yapıya sahipken Neckband Verve Rap 105 ve Verve Loop 105, boyun bandı şeklinde tasarıma sahip. Verve Loop 105’in sporcular için geliştirildiğini söyleyen Motorola, bu kulaklıkların birbirine yapışmasını sağlayan yapıda tasarlandığını açıklama ediyor. Kulaklığın sahip olduğu IPX5 sertifikası, su ve toza karşı dayanıklılık sağlarken kullanıcılar, bu kulaklığı 8 saate kadar kesintisiz olarak kullanabilecekler. Tıpatıp Verve Buds 100’de olduğu gibi Verve Loop 105 de sesli asistanlarla ahenkli olarak çalışabiliyor.

Verve Rap 105’e baktığımızda, Verve Loop 105’in gelişmiş bir versiyonunu görüyoruz. Yetkililer, bu kulaklıkların yüksek kalitesi sunan 15 mm’lik sürücülere sahip olduğunu söylüyor. 8 saate kadar uygulama imkanı sunan kablosuz kulaklığın, sesli yardımcı desteği de bulunuyor. Keza bu üründe de IPX5 sertifikası bulunuyor.

Motorola

Motorola tarafından yapılan açıklamalara kadar Verve Loop 105 ile Verve Rap 105, lahza itibarıyla milletlerarası e-ticaret platformlarından satın alınabiliyor. Ancak tüketicilerin, Verve Buds 100 için birkaç gün daha beklemeleri gerekiyor. Çünkü yetkililer, bu kablosuz kulaklığın 10 Kasım itibarıyla satın alınabileceğini açıkladı. Yapılan açıklamalara kadar Motorola’nın yeni kablosuz kulaklıklarının fiyatları şu şekilde olacak;

Verve Loop 105: 17 dolar (yaklaşık 145 TL + vergiler) Verve Rap 105: 22 dolar (yaklaşık 190 TL + vergiler) Verve Buds 100: 35 dolar (takriben 300 TL + vergiler)

Comments
To Top