Haber

Motorola, Giriş Seviyenin Bayrak Taşıyacak Telefonu Moto E7’yi Duyurdu

Motorola, Giriş Seviyenin Bayrak Taşıyacak Telefonu Moto E7'yi Duyurdu

Akıllı telefon sektöründe bir türlü istenen noktaya ulaşamayan Motorola, düzenlediği bir etkinlikte yeni bir akıllı telefon duyurdu. “Moto E7” olarak isimlendirilen bu akıllı telefon, antre düzey özelliklere sahip oluşunun yanı sıra oldukça da uygun fiyatlı. 

Moto E7’nin 6,5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan bir Max Vision ekranı bulunuyor. Çentikli yapıdaki bu ekranın üstünde, 5 MP çözünürlük sunan ön kameraya yer verilmiş. Parmak izi tarayıcı ise telefonun arka kısmında, şirketin geleneksel olarak tasarladığı şekilde, Motorola logosuyla bulunuyor. 

Moto E7 işte böyle görünüyor

Motorola Moto E7

Motorola’nın giriş seviye yeni telefonu, MediaTek Helio G25 işlemciden baskı alıyor. Bu kuvvet, 2 GB RAM ve 32 GB de depolama alanı ile destekleniyor. Kullanıcılar, diledikleri takdirde telefonun depolama alanını genişletebiliyorlar. İşletim sistemi kadar Android 10 bizleri karşılarken, telefonun 4000 mAh kapasiteli bir bataryası bulunuyor. 

Telefonun arka kısmında kare olarak tasarı edilmiş ikili kamera kurulumunu görüyoruz. Bu kamera kurulumunda 48 MP asıl kamera ile 2 MP çözünürlük sunan makro kamera yer alıyor. Telefonun kamera kurulumunda, dördü bir arada dört piksel teknolojisi seçim edilmiş.

Motorola Moto E7

Moto E7 teknik özellikleri

Ekran: 6,5 inç büyüklüğünde HD+ (1600 x 720 piksel), IPS LCD İşlemci: MediaTek Helio G25 RAM: 2 GB Depolama: 32 GB Ön Kamera: 5 MP Arka Kamera: 48 MP + 2 MP Batarya: 4,000 mAh İşletim Sistemi: Android 10 Temas: Çift 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5, GPS + GLONASS, USB Type-C

Motorola yetkilileri kadar yapılan açıklamalara kadar şirketin yeni zeki telefonu, mavi, gri ve kırmızı renklerde satın alınabilecek. Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya’daki bir takım ülkelerde satın alınabilecek olan telefonun fiyatı ise 140 dolar (takriben 1,100 TL + vergiler) olarak açıklandı.

Comments
To Top