Haber

Motorola, 5.000 mAh Pil ile Gelecek Uygun Fiyatlı Bir Telefon Çıkarmaya Hazırlanıyor

Motorola, 5.000 mAh Pil ile Gelecek Uygun Fiyatlı Bir Telefon Çıkarmaya Hazırlanıyor

Motorola, 2020’yi geçmişteki popülaritesini bitmiş tutmak ve zeki telefon sektöründe kendine yer olmak için oldukça çok çalışarak geçirdi. Geçtiğimiz son birkaç ayda arka arkaya yerinde fiyatlı açılış seviyesi telefonlar tanıtan ve piyasaya süren Motorola’nın, gelen son haberlere bakılırsa durmaya niyeti değil gibi görünüyor.

Son olarak geçtiğimiz ay yerinde fiyatlı üç modeli Moto E7, Moto G 5G ve Moto G9 Power’ı duyuran Motorola, bununla birlikte katlanabilir ekranı ve tasarımıyla uyarı çeken RAZR 2 ile de adından bol miktarda söz ettirmişti. Hemen ise akıllı telefon üreticisi ‘Capri’ adıyla anılan yeni bir akıllı telefon duyurmaya hazırlanıyor.

5.000 mAh pil, süratli sorumluluk desteği, 48 MP kamera:

Motorola Capri

m

Motorola Capri’nin FCC sertifikası alındı ve gelen birincil bilgilere göre Motorola yine batarya konusunda oldukça cömert davranmış. 5.000 mAh pil ile gelecek olan yeni zeki telefon, 10 W süratli sıkıntı desteğine de sahip olacak. 1600×720 piksel ekran çözünürlüğüne sahip HD+ ekran ile gelecek olan telefon, 5G’yi desteklemeyecek.

Motorola’nın bu yeni açılış seviyesi telefonu sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 460 işlemciden zorlama alacak ve 4 GB RAM ile 64 GB dahili depolama ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Kamera tarafında ise telefonun 48 MP’lik bir başlıca kameraya sahip olacağı biliniyor. Telefonun tasarımı, renk seçenekleri gibi konularda az önce herhangi bir veri paylaşılmış durumda değil oysa Motorola’nın yakın zamanda bu yeni akıllı telefonunu tanıtması bekleniyor.

Comments
To Top