Haber

Mod, mükemmel ot çekmeyi hedefliyor

Mod, mükemmel ot çekmeyi hedefliyor

Esrarı ağrı yönetimi, anksiyete ve uyku gibi tıbbi amaçlar için kullanan kişiler için uyuşturucuyu vaping, birazcık deneme yanılma süreci olabilir, çünkü bütünüyle ne dozdan emin olamayacağınızdan standart bir yenilebilirlik veya hapla yapabildiğiniz gibi oluyorsunuz. Mode akıllı kenevir cihazının yapımcıları, bir kullanıcının ne kadar soluduğunu atamak için yüksek çözünürlüklü bir basınç sensörü ve kartuşa ast olarak bir kullanıcının nefes başına kaç mikromiligram aldığını belirleyen bir varsayım algoritması kullanarak dozlama sorununu çözdüğünü söylüyor.

Şirket, her birinin özgün özelliklerini belirlemek için deneme makinelerinde yüzlerce esrar kartuşu çalıştırdığını ve cihazın, uygulamaya hangi kartuşu kullandığınızı bilmesine izin vermeden bile yüzde 75’in üzerinde bir doğruluk oranına sahip olduğunu söylüyor . (Şirket, aşina kartuşlar için yüksek yüzde 80 aralığında olduğunu bahis ediyor.) Mod, binlerce standart 510 dişli kenevir kartuşuyla uyumludur ve muavin kullanım ile manuel olarak veya uzaktan kilitlenebilir. Şirket, algoritmanın hala gelişmekte olduğunu ve cihaza Bluetooth üzerinden yeni bir sürüm indirebileceğinizi söylüyor.

İnsanlar birçok farklı tıbbi durumu esrarla tedavi ediyor, bazıları aniden fazla durumu çare etmek için farklı çeşitler kullanıyor.

bu nedenle, miligram sayısında ince ayar yapabilmek işe yarayacaktır.

“Bu, tüm gün bulutlara çarpıp üflediğiniz başka bir vape cihazı değil,” Mode kurucu ortağı Izzy Kirsch Alıcı Elektroniği Fuarı esnasında Zoom ile ilgili bir gösteride söyledi. “Bir miligram hapı alabilirsin, tabiri caizse ve gününe devam edebilirsin.”

Diyelim ancak uyuklamak için esrar kullanıyorsun ve ne doz istediğini biliyorsun. Kartuşunuzu Mod cihazına koyun, 1 ile 5 miligram aralarında bir doza ayarlayın ve soluyun. İstediğiniz doza ulaştığınızda cihaz ısıtıcısını kapatır ve titreşerek dokunsal geribildirim verir.

Modun kurucu ortağı Mark Wagner, CES demosu esnasında, değerlendirmek için özel bir sensör meydana getirmek yerine şirketin yazılım odaklı olduğunu söyledi Dozaj, kısmen Jawbone’daki eski bir bilgi bilimi lideri göre geliştirilen algoritmaya ince ayar yapmaya çalışıyor. Mod, bir basınç sensörüne ilave olarak, ideal dozu oluşturmaya yardımcı olan sıcaklık, hareket ve yönelim sensörlerine sahiptir.

Cihazda, kullanıcıların zaman içinde dozajlarını izlemelerine olanak tanıyan bir mobil tatbik da vardır, bu yardımsever bilgilerdir. Yeni bir türü test ediyorsanız ya da dozajınızın fazla enerjik veya fazla çelimsiz olduğuna karar verirseniz.

Ürünün tanıdık bir miktar olduğu bir dispanserden kartuş satın bölge kişiler için, üretici bilgilerine dayanan Mod cihazı makul görünüyor. Ancak, karaborsa ve sahte kartuşların benzer düzeyde içten veri sağlamayabileceğini (ve potansiyel olarak önemli hastalığa yol açabileceğini) maddeler halinde sıralamak gerekir.

Nispeten yeni tıbbi esrar pazarında, hastalar çok sayıda test yanılma sürecinden geçerek bir cins ve gereklilik duydukları miktarı karşılayan bir kartuş bulabilirler – standart kenevir kartuşlarıyla kullanılan piller bile dozajınızı nasıl verdiklerine kadar çılgınca değişir. böylece, ne değin tükettiğiniz konusunda daha artı kullanıcı kontrolü karşılayan bir aygıt, hoş bir eklentidir.

Mode, cihazının, cihazın altından kartuşa değin tüm elektronik parçalarından ayrı olarak yırtılmaya dirençli silikon hava geçiş yolu dahil tıbbi derslik malzemelerden yapıldığını söylüyor. basınç sensörü. Borudaki ısı kalkanı üstünde yüksek nitelikli paslanmaz çelik kullanır ve dış kasa çiğ ABS plastiktir; şirket, boyadan uzakta durduğunu ve bunun da emisyonlara yol açabileceğini söylüyor.

Mod, 385 mAh özel batarya ile USB-C şarjı kullanır.

Şirket yaz başlarını hedefliyor. .

Comments
To Top