Haber

Migros Espor Turnavası’nda İkinci Sezon Bugün Başlıyor

Migros Espor Turnavası’nda İkinci Sezon Bugün Başlıyor

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden Migros, 15 bin oyunseverin katılımıyla gerçekleştirdiği ve aylık 1.5 milyon görüntülenmeye ulaşan Migros Espor Turnavası’nda ikinci sezonu 27 Kasım (bugün) itibarıyla resmi olarak başlatacak.

6 hafta süren birincil sezonda haftanın birincileri, 5 bin Money ödülü kazanırken; dört ayrı dalda toplamda 25 bin TL değer Money ödülü sahiplerini buldu. 5 hafta sürecek ikinci sezonda da ödüller katlanarak artacak.

migros e-spor

Migros Espor Turnavası’nın ikinci sezonuna 25 bin oyunseverin katılması bekleniyor. Yeni sezonda oyunseverler, Türkiye’de en popüler espor oyunları aralarında yer alan Zula, PUBG Mobile ve FIFA21’de hünerlerini göstererek büyük ödülü için mücadele verecekler.

Migros Espor Turnavası’nda finaller ise 25-27 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek ve Root, Tymaron ve Tonbalıklı’nın sunumlarıyla canlı olarak yayınlanacak. Turnuvadaki toplam ödül havuzu ise 55 bin TL layık Money olacak. Espor Kulüpler Birliği desteğiyle gerçekleştirilecek olan Migros Espor Turnavası hakkında daha pozitif veri almak için espor.migros.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top